2015/12/31

2016!Szczęśliwego Nowego Roku!
2016!!

I oby ten rok był lepszy niż 2015 :)2015/12/30

Aktualizacje 30.12

Witam w nowych środowych aktualizacjach!


W tym tygodniu możecie spodziewać sięęę:


Świąteczne zadania!

Nadal możecie pomagać Radnemu w przygotowaniach do Świąt (które już minęły xD). Biegnijcie sprawdzić czy nie ma on czegoś dla Was do roboty.


Życzenia otrzymane za zadania nadal możecie wymieniać u Świętego Mikołaja na rynku w Jarlaheim.

Święta w Centrum Handlowym

Jeśli nie pomogliście jeszcze Dozorcy w JCP to marsz do niego!

Nowe ciuszki i wyposażenie!

Wsiadaj do autobusu i jedź do Centrum! Czekają tam na ciebie nowe ubrania i sprzęt. Dodano także nowe ubrania na sylwestra!

Targ koni

Eddie i Ferdinand przenieśli się do Srebrnej Polany. Sprawdź co mają do zaoferowania i przy okazji wyciągnij do Nich pomocną dłoń.

I to tyle w dzisiejszych aktualizacjach... Czyli dodali jedno wielki NIC. Ale nie ma co się burzyć, ponieważ zespół SSO naprawdę ostatnio się napracował i zrobił dla Nas tyyyle niesamowitych rzeczy (nowe konie, nowy teren).

ALE! Na facebook'u SSO pojawiła się nowa zajawka! Nowe maści islandów!


Nasi Trzej Królowie (podobni co nie?) pojawią się już 6.01 (Święto Trzech Króli jakby ktoś ie wiedział). Nie wiadomo gdzie będą one stacjonowały, lecz można podejrzewać,że znów będzie to Nowa Grań w Eponie ^^


2015/12/29

Teoria III "Krowa na Farmie Unfortuante Dew"

UWAGA! W TYM POŚCIE MOGĄ POJAWIĆ SIĘ SPOILERY!

Jeśli jeszcze nie byliście na Farmie Unfortunate Dew, to wiedzcie, że jest ona przerażająca. Nie straszna w sposób w jaki przedstawione jest Wzgórze Stracha, czy Platforma Wiertnicza Dark Core. Nie, Farma Dew jest przerażająca ponieważ tak naprawdę nie wiemy co się tam wydarzyło. Ponadto to miejsce jest przygnębiające. Gra na niej depresyjna muzyka, wszędzie wiszą pajęczyny, nie wspominając już o wszechobecnych chwastach.
Na farmie znajduje się bardzo dziwna i tajemnicza krowa.Więc to jest ta oto krowa, wypoczywająca po jednej stronie klifu. Z pozoru normalna, lecz jednak... Nie jestem ekspertem, ale jedno mogę Wam powiedzieć. Krowy, nawet te górskie, omijają szerokim łukiem przebywanie w pobliżu takich oto krawędzi.
Co jeśli rodzina Dew jest zamieniona w zwierzęta: w krowy, owce i świnie?
Wiem, szaleństwo, prawda? Lecz przecież widzieliśmy bardziej szalone rzeczy! Transformacja w żabę i zabawkowego konia, zamykanie szczelin do strasznie niebezpiecznego świata, przechodzenie przez portale i gadanie z czarodziejską wiewiórką? Nie ma problemu! To nic dla Gwiezdnego Jeźdźca ;) Więc także to jest możliwe,
Zacznijmy od faktów. Co wiemy o tej rodzinie? Więc, odnosząc się do opisu z mapy byli oni bardzo pechowi.Nie tylko stracili cały swój dobytek, lecz także całe Jorvik nazwało ich Unfortunate Dews (co znaczy pechowy, nieudany, nieszczęśliwy).
Po otwarciu Epony wiemy, że wcześniej mieszkali właśnie tam. I o tej właśnie posiadłości mowa w opisie. To tam wybuchła epidemia. 


Po epidemii, która objęła poprzednią posiadłość, rodzina przeniosła się na Zapomniane Pola. Nie pola Everwind, nie Złote Pola. Tylko właśnie Zapomniane Pola. Musielibyście być bardzo zdesperowani aby przeprowadzić się do miejsca nazywanego Zapomniane Pola. Brzmi t tak przygnębiająco. Więc tak, spłukana rodzina przeprowadza się do bardzo wyniszczonej lokacji typu Zapomniane Pola i przyczyniają się do jeszcze większego zadłużenia, ponieważ w pobliżu nich nie ma żadnych drzew. A o za tym idzie? Muszą skołować drewno na własną rękę. To jak kopanie pod sobą dołu. Ok, więc co? Chociaż Dew'sowe są straszliwie pechowi to nie oznacza to, że są zaklęci. Bycie ekonomicznie nieszczęśliwym to nie to samo co bycie zaklętym. Więc, co jeszcze może potwierdzić tą teorię?
Więc, weźmy pod uwagę inne farmy, które spotykamy w Jorvik. Wszystkie są zamieszkane. Nawet jeśli nie mamy na nich żadnych zadań, nawet wtedy są na nich ludzie. Ed nadal chodzi wokół swojego zajazdu, a rodzina Jarlasson wygląda na bardzo szczęśliwą życiem na swojej wyspie (chociaż teraz już wiemy, że odegrają oni bardzo ważną rolę w otwarciu Epony). Więc, czemu  nie rodzina Dew? Zostawili oni za sobą swoją przykrą przeszłość. Przenieśli się, aby zacząć nowe życie. Ale gdzie są? Jedyne żyjące stworzenia w tym miejscu to krowy, owce i ta dziwna świnia na Halloween.  I po tak długim czasie odkąd mamy do dyspozycji Urodzajne Hrabstwa tam powinien ktoś być. To coś co powinni dodać jedną lub dwie aktualizacje po dodaniu lokalizacji (jeśli nie od razu).  Stodoły naokoło farmy są nadal puste, w czasie gdy reszta stodół w Urodzajnych Hrabstwach jest wypełniona bydłem. Spora stajnia jest nadal zamknięta, chociaż możemy zaopiekować się tam naszym koniem. I nadal nie słyszeliśmy nic o nowych koniach, które będą dodane do boksów na tej farmie.


Krowa nieprzerwanie stoi na krawędzi klifu.... Jeśli teoria jest prawdziwa i te zwierzęta to ludzie, to ta krowa-która-jest-tak-naprawdę-człowiekiem stoi nad przepaścią i rozważa samobójstwo, aby zakończyć całe niepowodzenie, z którym musiał/a zmierzyć się w życiu. Ta krowa jest w najbardziej nielubianym przez normalne krowy miejscu, a jednocześnie w miejscu najbardziej depresyjnym dla człowieka.


Ten pojedynczy fakt sprawia, że ta farma jest najbardziej niepokojącym miejscem w grze. Ta rodzina jest jak najbardziej pechowa, musi przeprowadzić się do zupełnie innego miejsca, rzucając się jeszcze bardziej w długi, aby zbudować nowy dom. I po tym wszystkich przez co przeszli los jeszcze bardziej im dopieka. Na farmie są krowy i inne zwierzęta, lecz nie ma nikogo, kto by się nimi zaopiekował. 


Teoria została napisana przez właścicielkę tumblr'a StarStableTheories


Parę słów ode mnie:

Postanowiłam przetłumaczyć tą teorię, ponieważ wydała mi się naprawdę niesamowitą historią. Wiemy już natomiast (od p.Oli), że historia z rzekomym samobójstwem krowy nie jest prawdziwa. Owszem- rodzina może być zaklęta w zwierzęta. Pani Ola podważa historię z krową-samobójcą.

2015/12/28

Teoria II "Pani X"

UWAGA! TEN POST MOŻE ZAWIERAĆ SPOILERY!


Herman grał główną rolę w walce przeciwko G.E.D., teraz wreszcie mamy kogoś kto pragnie wznieść walkę na następny poziom. Tajemnicza Pani X. (ci, którzy odblokowali Eponę wiedzą o kim mowa). Niestety podczas naszej wyprawy Herman został pojmany i musieliśmy zostawić go za sobą.

Lecz teraz przychodzi do Nas parę teorii. Wszyscy wiemy, że istnieje wiele rodzin które "zniknęły":
rodzina z Zapomnianych Pól, rodzina z farmy Szarej Rosy, mieszkańcy Wyspy Złamanego Zęba i osoba, o której większość z Was pewnie już zapomniała- Burmistrz Jarlaheim. Czy jest możliwe żeby G.E.D. miało w tym swój udział? Na pewno maczali palce w zniknięciu Burmistrza. Podobno wyruszyła w Góry Szarej Rosy, aby otworzyć nowy projekt G.E.D.... I nigdy już nie wróciła. Brzmi podejrzanie, nie sądzicie?
Więc Pani X.- teraz musimy ją znaleźć, tak? Cóż, nie jest ona tak łatwa do znalezienia jak przypuszczaliśmy. Jest prawie niemożliwością dorwanie jej. Więc, poza tym faktem, co o niej wiemy?
Jest bossem C.H.I.L.L, organizacji, która ma wiele oddanych ludzi w Eponie. Rzadko kiedy ją widziano.
Więc gdzie może się ukrywać? Jakieś pomysły? Ktokolwiek?
Więc jest możliwe, że Pani X. ukrywa się w Forcie Maria. Drzwi do niego są zamknięte od kiedy tylko pamięć sięga. Jest też stara opowiastka " Kto kiedykolwiek zbliży się do bramy nigdy już nie wróci", aby odstraszyć od niego kręcące się w pobliżu dzieci. Głębiej patrząc ta stara opowieść sprawia, że Fort staje się bardzo nieprzyjaznym miejscem. Lecz możliwe też, że X. ukrywa się w którejś z "eponowych" stajni, lub w zwykłym domu Nowej Grani.

Teoria została opracowana przez skład strony na Facebook'u :
Star Stable Theory


Teoria I "Drzwi na ziemi"

UWAGA! W TEJ NOTCE MOGĄ POJAWIĆ SIĘ SPOILERY!

Niektórzy z Was może ominęli je, ale wiedzcie, że istnieją cztery pary takich drzwi. Najbardziej rzucające w oczy są te zaraz obok drogi między Fortem Pinta, a Moorland (naprzeciw Domku Starego Jaspera). Następne znajdują się poza drogą w Głuchych Lasach. Następne dwie są w Dolinie Złotych Wzgórz i Zielonej Dolinie. Dwie ostatnie pary drzwi są bardziej ukryte od innych.

image

Drzwi te bardziej zauważalne są w nocy lub o zmierzchu, ponieważ wydobywa się z nich światło. Każde z drzwi, tak pozornie do siebie podobne, różnią się od siebie. Na każdych drzwiach na rogu gwiazdki znajduje się kropka. Lecz na każdych z tych drzwi kropka ta znajduje się na innym rogu.


image


Po umieszczeniu każdych drzwi na mapie i po połączeniu ich liniami otrzymujemy coś takiego:

image

Każda kropka na rogach gwiazd symbolizuje róg dużej gwiazdy, którą tworzą wszystkie drzwi po połączeniu ich. Zostają nam jeszcze piąte drzwi- najbardziej wysunięty na północ róg gwiazdy. Niestety, dostępu do tego miejsca jak na razie nie mamy. Możliwe, że piąte drzwi znajdują się gdzieś na Drodze Króla, lub w miejscu, gdzie droga ta prowadzi.

Lecz co oznacza drugi symbol, który jest taki sam na wszystkich drzwiach? Może jest to logo, którejś z firm?  Po sprawdzeniu Dark Core, G.E.D. i wszystkich miejsc związanych z nimi, można wykluczyć tą opcję. Żadne logo czy symbol nie pasuje do tego obrazka. Możliwe, że jest on związany z symbolami na kamieniach runicznych? Niestety, jest ich tyle, że sprawdzenie wszystkich jest niewykonalne.
Więc czym są te tajemnicze drzwi?

Cóż, wiemy, że układają się w kształt gwiazdy. Wiemy też, że prowadzą one do niesamowicie oświetlonego miejsca. Wiemy, że jedne z drzwi znajdują się w miejscu, do którego nie mamy dostępu. I jest to ogromna powierzchnia- wątpliwe jest, żeby to miejsce było dostępne w najbliższym czasie.
Możliwe, że Droga Starego Króla będzie prowadzić do tej nowej krainy. Można przypuszczać, że Droga Króla będzie kierować Nas wzdłuż linii brzegowej, aż do tej północnej doliny i możliwe, że doprowadzi Nas do miejsca, w którym spotykamy się z Frippem i resztą Druidow. W tym magicznym miejscu można zauważyć, że za bramą widać kamienny, zrujnowany most bardzo podobny do tego w Złotych Wzgórzach. Sama kraina z Kamiennego Kręgu jest położona bardzo blisko.


image

Jednakże, biorąc pod uwagę fakt, że drzwi ułożone są w kształt gwiazdy i to, jakie znaczenia mają gwiazdy w grze... oraz niepowtarzalny charakter Kamiennego Kręgu, możemy mieć nadzieję, że znaczenie drzwi poznamy w końcowej rozgrywce Star Stable Online. Stanie się to najprawdopodobniej po połączeniu Kamiennego Kręgu z resztą Jorvik- Krąg jest miejscem, w którym czas i przestrzeń pracują inaczej, zaginają się. Możliwe, że to zmieni się w przyszłości, gdy zacznie w to wszystko ingerować Garnok i/lub Pandoria, którzy zakotwiczą Kamienny Krąg w teraźniejszym czasie i przestrzeni.

Symbol gwiazdy w grze ma bardzo duże znaczenie- w końcu same nazwy lub imiona w niej zawierają w sobie "gwiazdę", np. Star Stable, Starshine, Star Rider. Dodając jeszcze połączone drzwi, układające się w ogromną gwiazdę na samym środku mapy. Ta gwiazda i te drzwi muszą być częścią kulminacyjną naszej historii.

Drzwi w Głuchych Lasach i te w Moorland są położone bardzo blisko miejsc związanych z Dark Core (plaża i wodospad). Teoretycznie patrząc techniczny charakter tych drzwi nie pasuje do mentalności innych obywateli Jorvik- tylko G.E.D. i Dark Core prezentują większe zainteresowanie technologiczne (metalowe drzwi, ostre światło wydobywające się z nich), podczas gdy reszta ludzi jest bardziej skupiona na magicznych i tradycyjnych metodach.

Można założyć, że sam środek gwiazdy nie ma żadnego znaczenia. Rozważając to, można także zdać sobie sprawę z tego, że pole ropy należące do G.E.D. znajduje się wewnątrz tej gwiazdy. Czyżby G.E.D. próbowało wydrążyć tunel dla ropy?
Na polu naftowym jest mnóstwo różnorodnych maszyn oraz szokująca ilość cementu. Możliwe, że drążą podziemne tunele i używają cementu do wzmocnienia ich?
Na zwykłych polach naftowych znajdują się kobzy, służące do transportu ropy do magazynów. Na "gedowskim" polu nie ma żadnych kobz- ponadto, zawory od rur wiertniczych są otwarte i ropa wylewa się na ziemię. 
Pamiętacie praktykanta? Przypomnijcie sobie, że miał on za zadanie wiercić coś pod ziemią. Może był to właśnie ten tunel? Gdybyśmy założyli, że G.E.D. i Dark Core mogą pracować wspólnie nad systemem tuneli, drugi symbol nabiera większego sensu.

image


Co jeśli ten symbol jest dziwnym logiem G.E.D. lub połączeniem logo G.E.D. i Dark Core? Jeśli się przyjrzycie (i obrócicie swoją głowę lekko w lewo) możecie zauważyć tam G, E i D. Można też zauważyć D i C.
Dark Core inwestuje także nad wyciągnięciem Garnoka z podwodnego więzienia. G.E.D. rozgląda się za potężnym źródłem energii. Czy G.E.D chce użyć do tego Garnoka, wywołując połączenie między tymi dwoma potężnymi firmami?
Co jeśli ogromna gwiazda może przekształcić się w gigantyczny portal dla Garnoka lub do Pandorii?
Czy przypadkiem jest, że pierwsze szczeliny pandoryczne otworzyły się w Miasteczku Srebrnej Polany?
Czym może być ten podziemny system?

Teoria została opracowana przez Annę Bravewood i jej koleżankę. Ja ją tylko przetłumaczyłam.2015/12/27

Teorie

Postanowiłam dodać na bloga teorie dotyczące Star Stable.
Na razie macie dostępną jedną. Nad następnymi nadal pracuję, więc niedługo możecie spodziewać się reszty :)
Zapraszam do czytania i komentowania!

2015/12/24

Wesołych Świąt!

Witajcie!

Chciałabym Wam życzyć Wesołych Świąt:

-niesamowitych przygód na SSO
-duużo nowych koni
-nowych, świetnych znajomych
-dużo SC
-wspaniałego, zgranego klubu
-wymarzonego SR LT
-wiele niesamowitych zadań (zwłaszcza związanych z fabułą)
-dużo kodów, o które tak bardzo się upominacie ;)
-szybszego ładowania gry :P

i wiele, wiele więcej !

Życzę Wam również, abyście te Święta spędzili w wesołym, rodzinnym gronie (a nie siedząc przed komputerem xD- musiałam) i aby Nowy Rok 2016 przyniósł Wam wiele radości i miłych chwil.


Pssst! A tak w ogóle to SSO wypuścił nowy kod na SC! Znajdziecie go w Kalendarzu Adwentowym

20HOLIDAYGIFT15
2015/12/23

Aktualizacje 23.12

Nowa aktualizacja już gotowa!


Kolejne zadania związane z Pandorią!
W tym tygodniu SSO przedstawia nam kolejne "pandoryczne" zadania. Pomóż Frippowi i reszcie Druidów w dalszej przygodzie!

Kamienie runiczne pokazują wzrastającą aktywność!


Alex potrzebuje Twojej pomocy!
Pomóż Alex i jej mamie w kłopotach z przeszłości.  

Alex pomaga mamie poradzić sobie z przeszłością


Aby móc wziąć udział w tym zadaniach musisz być Podziwiana w Kręgu Błyskawicy, zamknąć WSZYSTKIE pandoryczne szczeliny oraz pomóc Śpiącej Wdowie.

Nowe ubrania i sprzęt czekają na Ciebie w Centrum Handlowym!
Biegnij do JCP i sprawdź świeże nowości w sklepach.

Święta tuż-tuż!
Nadal możecie robić świąteczne zadania od Radnego! Więc jeśli jeszcze nie zdążyliście ich wykonać, biegnijcie do Miasteczka i bierzcie się do roboty! 

Targ koni!
Eddie i Ferdinand przenoszą się do Srebrnej Polany! Odwiedźcie ich już za tydzień!

Ponadto StarStable życzy wszystkim graczom Wesołych Świąt i namawia Nas do otworzenia jutrzejszego okienka na Kalendarzu Adwentowym. Jak twierdzą- czeka tam na Nas coś specjalnego!
Jak myślcie- co to będzie?? :o


2015/12/19

Ukryte kody na SC!

Jak się okazało zespół SSO zrobił nam psikusa i w tej, na pierwszy rzut oka, zwykłej i nieciekawej (dla niektórych) ozdobie świątecznej z Kalendarza Adwentowego ukrył kody na SC!
Każdy kod ma wartość 25SC, czyli w sumie po wpisaniu ich dostaniemy 100SC.
Ostatni- piąty kod jest tylko dla graczy z ofertą LifeTime i daje Nam ogłowie do Naszego "kodowego" kompletu.
Oto kody:  

JOY

PEACE

LOVE

TOGETHERNESS

I ostatni kod na ogłowie:

9C8DESM

Wpisujcie kody i cieszcie się darmowymi SC!

Rodzinka się powiększa oraz Weekend Podwójnych StarCoins!

W ten weekend zespół SSO zrobił Nam przedświąteczną niespodziankę i wprowadził Podwójne Starcoins!
Oferta trwa do poniedziałku tj. 21.12 do godziny 8:00!
Także bierzcie kasę w dłoń i lećcie kupować!

Ponadto moja mała rodzinka koni powiększyła się o trzy nowe rasy. Miałam w planach kupić tylko Islanda i Araba, ale gdy zobaczyłam tego Quartera w stajni to od razu się w nim zakochałam!

Waterwhisper


Moonshade

StarAngel

2015/12/16

Aktualizacje 16.12

Dziś powitaliśmy kolejną środową aktualizację.
Wywołała ona wiele poruszenia wśród graczy SSO, ze względu wprowadzenia nowej funkcji - prowadzenia koni.
Aby móc korzystać z tej opcji musisz być SR, mieć co najmniej 10lvl i 135SC w kieszeni. Gdy zaopatrzysz się w te rzeczy - po prostu udaj się do trenera koni w Jorvik i ciesz się tak długo wyczekiwaną funkcją!


Ponadto w dzisiejszych aktualizacjach:


Świątecznych zadań w Srebrnej Polanie ciąg dalszy!
Udaj się do Radnego Srebrnej Polany. Ma on dla Ciebie kolejne Świąteczne zadania. W tym tygodniu związane ze świątecznymi skarpetami!

Nowe Świąteczne (i nie tylko) ubrania!
Nowe ubrania zawitały do Jorvik City Plaza oraz do Świątecznych straganów, rozstawionych po całym Jorvik!

Jorvik City Plaza potrzebuje Twojej pomocy!
Dozorca z centrum handlowego potrzebuje pomocy w przygotowywaniu Centrum na Święta! Wyciągnij do Niego pomocną dłoń (PS Tej informacji nie jestem pewna. Ja tych zadań nie mam :/)

Targ koni!
W tym tygodniu Eddie i Ferdinand zawitali do Fortu Pinta. Leć i sprawdź ich ofertę!

A już w następnym tygodniu:

Kolejne zadanie związane z fabułą gry!
Twórcy StarStable kontynuują zadania związane z głównym wątkiem gry. Na razie wiemy tylko tyle, że aby do nich przystąpić należy:

*być Podziwianą w Kręgu Błyskawicy
*wykonać zadania ze  Śpiącą Wdową i uleczyć jej korzenie
*zamknąć wszystkie szczeliny Pandorii

Jak Wam podobają się te aktualizacje? :)

2015/12/15

Nowa zajawka- prowadzenie koni!

Witajcie!

  StarStable uraczyło Nas krótką zapowiedzią z prowadzenia koni, które pojawi się 16.12. Tak, jak to było w przypadku skoków, trzeba będzie spełnić parę warunków:

I. Po pierwsze, aby móc prowadzić konia będziesz musiała być Star Rider 
II. Po drugie: będziesz musiała mieć CONAJMNIEJ 10 lvl (więc ten, kto jeszcze go nie wbił niech lepiej zabiera się do gry!)
III. I po trzecie: będziesz musiała zapłacić JEDNORAZOWO 135SC. Gdy to zrobisz prowadzenie koni będzie dostępne na wszystkich twoich koniach.Jak można zobaczyć w komentarzach na instagramie StarStable- wiele osób "burzy się" z konieczności płacenia za tą opcję. Moim zdaniem nie jest to jakaś wielka krzywda i od razu, gdy zasiądę do gry mam zamiar zapłacić co trzeba i cieszyć się tak długo wyczekiwaną opcją!

Zmieniłam także wygląd bloga na bardziej świąteczny, bo w końcu został tylko tydzień do Świąt! Cieszycie się? Bo ja bardzo! Jak myślicie - co dostaniecie na Święta? Lub co chcielibyście dostać? U nas w klubie słyszałam, że sporo osób dostaje swoje wymarzone LT!

2015/12/07

Nowy klub - Evil Titans!

Czeeść :)
  Nadal brak jakichkolwiek zadań. I znowu miałam wolne od szkoły :) 
Dołączyłam wczoraj do nowego klubu - Evil Titans. Miłym zaskoczeniem było to, że dołączyłam do niego parę minut przed tym jak członkiem została moja koleżanka z poprzedniego klubu! I od razu załapałam się na mój pierwszy, mikołajkowy rajd z Nimi: Farma Steva-Głuche Lasy-Valedale-i na samym końcu Nasze ulubione DUD. Trwał około 20 minut, bo w DUD skończyła Nam się trasa i wszystkie utknęłyśmy w jednej dziurze. 

Głuche Lasy

DUD-Zamarznięta Droga

DUD-Droga Popiołów

DUD-Zamarznięta Droga

"SUPER KLUB!!!! :D I najlepsi członkowie!!!! :3
 
DUD-Droga Popiołów
I mój heroiczny skok, poprzedzający utknięcie w dziurze :P  A tak abstrahując- KTO JESZCZE NIE MOŻE SIĘ DOCZEKAĆ NOWEJ RASY KUCÓW?! Bo ja po prostu umieram z niecierpliwości. Słyszałam, że większość z nich znajdować będzie się w Eponie (jeszcze przeze mnie nieodblokowanej), ale jeden ma być gdzieś poza. Poza tym p.Ola podobno mówiła, że będą "dosyć drogie", chociaż podejrzewam, że 1000SC kosztować raczej nie będą ;)

2015/12/04

Wzgórze Stracha na Wróble i kuc Islandzki!

 Hej! 
Stwierdziłam, że nie ma co przeciągać rozpoczęcia blogowania o kolejny tydzień. Zwłaszcza, że zafundowałam sobie długi weekend, bo jestem chora. Minusem chorowania jest sama w sobie choroba, natomiast plusem oczywiście to, że mam więcej czasu na SSO i na bloga. No chyba, że skończą mi się questy (już się skończyły, a dopiero 10:30), a nie mam SC na nockę. To też jest minus... Dobrze, że istnieją jeszcze Simsy :P

 W każdym razie zrobiłam dzisiaj zadanie ze Złotym Jabłkiem dla Czarownicy Pi i ze Wzgórzem. Musiałam jechać po owoc na sam szczyt! Roiło się tam oczywiście od Cieni Złych Wiedźm i ożywionych Strachów. Aby się tam dostać musiałam uruchomić Światło Aideen, a właściwie jego fragment.


 Dostałam go od ducha Jona Jarla, który był w komnacie swojego grobowca. Jeszcze wcześniej musiałam tą komnatę otworzyć za pomocą run. Gdy zdobyłam już Jabłko musiałam uciekać przed Wiedźmami i ich usypiającymi bombami.

 

 Zdobyty artefakt sprawił, że Pi stała się dobra.


 Jutro czeka mnie zasadzka na G.E.D.

 Podsumowując, muszę czekać do jutra :( Brak zadań, a do 16 lvl zostało mi tak MAŁO!! Oprócz tego pomogłam jeszcze Radnemu SP w przygotowaniach do Świąt i przywiozłam Jasperowi  (już nieożywionego) Stracha. A no i oczywiście pomogłam duchom Państwa Hill znów być razem. 

A ponadto! W środę była aktualizacja. Oprócz nowych Świątecznych zadań, dostaliśmy też zapowiedź nowego, niesamowitego kuca Islandzkiego! Ma pojawić się w przyszłą środę po aktualizacji. Jak dla mnie jest on świetny i śliczny. A ten jego tolt! I chociaż sama osobiście nie przepadam za kucami, to w tym zakochałam się od razu. Wygląda jeszcze lepiej niż w realu. Możecie być pewni, że go sobie kupię :) Może nie od razu, ale na pewno będzie już niedługo mój...


2015/12/03

Witam!

Hej! 
Oto pierwszy post na blogu :)
Znajdziecie tu informacje o grze Star Stable Online. Gram w sumie niedługo, jakieś 2-3 miesiące i, gdy piszę tego posta mam prawie końcówkę 15 lvl :D

Mam nadzieję, że blog Wam się spodoba i będzie dla Was przydatny !