2016/01/29

Double!


Witam, witam!

Nie miałam ostatnio czasu na wrzucenie aktualizacji, za co bardzo przepraszam, ale myślę, że każdy i tak sprawdza je na stronie SSO.

Ale za to! Informuję, że zespół rozpoczął weekend Podwójnych StarCoins! Także bierzcie swoje oszczędności lub żulcie od rodziców, jak kto woli xD i kupujcie ile wlezie!Chciałabym także wytłumaczyć moją nieobecność. Wiecie jak to jest. Coraz rzadziej wchodzę na SSO. Nie tylko dlatego, że nie mam czasu. Mam już ten 17, prawie 18 lvl i nie bardzo jest co robić. Aktualizacje też są, szczerze, coraz gorsze. Mało zadań jest dodawanych. Moje przyjaciółki, które poznałam dzięki StarStable także wchodzą coraz rzadziej. Dziewczyny z klubu też. Dziennie są max 2 osoby, a jestem w takim klubie, gdzie każdy, poza grą, ma swoje własne życie. Szkołę, studia, a nawet i pracę. I nie jest łatwo wchodzić codziennie żeby pograć. A to wszystko sprowadza się do jednej rzeczy:

brak czasu=brak wchodzenia na grę=brak postów

No bo o czym można pisać na blogu o grze, w którą coraz rzadziej się gra xD

Także, takim smutnym wytłumaczeniem chciałabym zakończyć tego posta.

2016/01/20

Aktualizacje 20.01


Hejo!

Ten WIELKI, WIELKI dzień wreszcie nadszedł! Doczekaliśmy się nowych zadań w Eponie!
Sama ich jeszcze nie robiłam, więc wiem niewiele. Tylko tyle, ile zostało napisane w aktualizacjach ;)

Epona i Ricky czekają na Ciebie!

Ricky potrzebuje Twojej pomocy w przypomnienie sobie jazdę konną. Biegnij pomóc mu w tej jakże ważnej sprawie !


Aby dostać dostęp do tego zadania musisz być co najmniej Towarzyska w Nowej Grani.

Cotygodniowa dostawa ubrań!

W JCP jak zwykle pojawiły się nowe ubrania i wyposażenie.

Targ koni!

Eddie i Ferdinand powoli przenoszą się do stajni Jorvik. Już za tydzień będziecie mogli ich odwiedzić i pomóc im!

I to by było na tyle. Cieszą mnie te zadania ^^
I cieszę się, bo w końcu wczoraj! zostałam LT :D Długo się nad tym zastanawiałam... I stwierdziłam, że mam jeszcze zamiar trochę pograć w SSO, więc przydałoby się nie wydawać na nie jakoś dużo kasy. I kupiłam. Jest o wiele wygodniej bo nie muszę się martwić tym, że któregoś dnia wejdę na SSO i nagle nie będę miała SR...
I nie mogłam się powstrzymać od kupna nowego konika... Chyba jestem uzależniona :") To już mój drugi Islamista... Farcry <3

A tak kompletnie z innej beczki... Czy ktoś jeszcze tęskni za zielonym Jorvik?!!!!???!!!?!?
No przyznawać się bez bicia! Bo ja bardzo. Ten śnieg jest tak nudny... Zwłaszcza, że za oknem jest go pełno. W końcu zima na wyspie mogłaby się w końcu skończyć :"(

2016/01/14

Aktualizacje 13.01


Hejeczka!
Postanowiłam dziś zamieścić skrót aktualizacji, bo wczoraj StarStable miało jakieś problemy z serwerami (wszyscy mówią, że to jakaś niespodzianka od p.Oli, ale ja wiem swoje!). A poza tym, musiałam przygotować się do mega-ważnego-egzaminu-który-zaważy-o-mojej-przyszłości czy coś tam xD

No więc tak!

Odbierz swój ostatni Świąteczny prezent!

Tradycja kończąca sezon świąteczny w Jorvik to poszukiwania ostatniego prezentu. Jedź do p.Holdsworth, aby dowiedzieć się więcej!


Świąteczna owsianka!

Co roku jorvikanie (można tak? xD) przygotowują świąteczny przysmak, z migdałem w środku (wut?). Spełni on Wasze Świąteczne Życzenie, więc w drogę do Roberta! Znajdziecie go w Księżycowym Sierpie, Nowej Grani, Jarlaheim, Zachodnim Przylądku, Srebrnej Polanie, FP i Moor.


Pomóż James'owi! czytaj: odwal za niego całą robotę :P

James potrzebuje Twojej pomocy w sprzątaniu po Świętach. W tym celu zrobił trzy "wyścigi:, dzięki którym możesz także zgarnąć małą nagrodę!

Szał zakupów!

Jak co tydzień do Jorvik zawitały nowe ubrania. Jedź do JCP i zobacz czy coś Ci się spodoba!

Fryzjer dla SR!

W Centrum Handlowym otworzył się nowy salon fryzjerski! Z okazji otwarcia przygotowane są specjalne ceny : wszystkie fryzury dostępne są za 2SC  i 50SZJ!
  Oferta dostępna tylko dla Star Rider!

Targ koni!

Eddie i Ferdinand przenieśli się do Zachodniego Przylądka!
Ponadto, nie wiem czy ktokolwiek zauważył, ale StarStable zmieniło wygląd strony głównej:

2016/01/09

Kamienie, rakowe nogi i mój osobisty stalker (przez pięc minut) .-.

Hejka naklejka!

Dawno nie wrzucałam posta niezwiązanego z aktualizacją -.-
Za bardzo nie ma o czym pisać, bo mój problem z brakiem zadań zaczął się powiększać. Znacznie. Chyba serio muszę zacząć robić reputację...
Tak, to dobry pomysł.
W każdym razie w końcu wbiłam Podziwianą w Błyskawicy. I zaczęłam kolejne zadania fabularne.
Kamienie runiczne, pomiary, Lydia-szpieg-z-lornetką, Dark Core i wiele wiele innych
Nie będę Wam opisywać o co chodzi w zadaniach, bo i tak pewnie przeczytaliście to u Mel, na 1237483940 innych blogach lub po prostu chcecie przekonać się jak będą wyglądały te zadania na własne oczy ^^
W każdym razie powiem Wam tylko, że zaczęłam wbijać już repkę w Wewnętrznym Kręgu Błyskawicy, poprzez pomiar tych Kamieni.
I chyba wolałam Szczeliny...
Serio. Kamienie są beznadziejne. Dobrze, że trzeba wbić tylko Lubianą. A wbija się ją dosyć szybko, bo Kamieni jest sporo. I łatwo je zobaczyć. Są naprawdę dobrze widoczne z daleka. Co w SSO nie jest powszechnym przypadkiem. Zazwyczaj, gdy jakiś obiekt znajduje się daleko od Nas, po prostu znika. Z Kamieniami jest inaczej. Pewnie jest to tak jakby ułatwienie, bo udało mi się nawet wypatrzyć Kamień na Zapomnianych Polach, gdy byłam przy bramie do DZW. A to już coś, bo odległość nie jest mała.

Tak sobie ostatnio z nudów zaczęłam robić dzienne Świąteczne zadania. Oczywiście dlatego, że coś się za nie dostaje B) Materialistka xD
W każdym razie codziennie rozrzucam te głupie prezenty (jakie te dzieciaki pazerne!). Nienawidzę tego robić prawie tak bardzo, jak nie lubiłam tych druidzkich treningów.
W każdym razie wczoraj rozrzucam te prezenty i co widzę?
A no widzę to:


             Moje nogi mają raka ;-;


No to chyba nie jest zbytnio normalne. Te nogi wystające z podłogi sań... Medżik. No ale w Święta podobno wszystko jest możliwe.

A wracając do Kamieni, które dzisiaj mierzyłam. 
Pozdrawiam tajemniczą osóbkę, która śledziła mnie, gdy poszukiwałam Kamieni na Polach Everwind xD
Przyczepiła się do mnie mniej więcej obok Marleya i nie chciała się puścić. Nie odpowiadała też na pytania. Niemowa...Nie dawało mi to spokoju i po prostu musiałam ją strollować. Więc dla odmiany to ja zaczęłam jeździć za moim stalkerem. I tak oto kręciłyśmy się w kółko...


Gdy już znudziła mi się moja zabawa, pojechałam zmierzyć Kamień. Jeździec Na Reniu podążył za mną.
Ale chyba znudziło jej się czekanie i tak mój prześladowca obrał inną ofiarę i pojechał z nią. Smuteczeg ;-; A ja zdążyłam już ją polubić. Nawet jej imię wymyśliłam :c 
Przynajmniej mam pamiątkowe zdjęcia...


Poproszę smutną melodię z Titanica ;-;
                                  


Będę tęsknić, chlip...


2016/01/06

Aktualizacje 6.01

Hello everyone!

W dzisiejszych aktualizacjach pojawia się:

Święta nie uciekły jeszcze z Jorvik!

Nadal możesz pomagać mieszkańcom Jorvik w przygotowaniach i wymieniać prezenty u Mikołaja.
Możecie także zmienić swojego konia w renifera!

Nowe maści Islandów!

Trzy nowe maści tych słodkich koników zawitały do Nowej Grani. Lećcie je zobaczyć!


Szał zakupów w JCP!

Do Centrum zawitało nowe wyposażenie dla koni. Jedź sprawdzić czy Tobie się coś spodoba!

Targ  koni

Targ koni zwija swoje manele i już za tydzień zawita w Wiosce Rybackiej (DZW) !I to by było na tyle, jeśli chodzi o te aktualizację. Szczerze? Już drugi tydzień jestem z nich nie za bardzo zadowolona. Fajnie, że dodali nowe maści... Chociaż nie za ładne (moim zdaniem... ten ostatni jest ciekawy, taki inny).


2016/01/02

Wygrałam CS! (no prawie)


Elo melo!
Dawno tu nie pisałam... Nie bardzo jest o czym. Oprócz aktualizacji lub nowych zajawek na SSO nie dzieję się nic ciekawego :/ Bynajmniej dla mnie. Dlatego zaczynam chodzić na CS'y, chociaż nigdy tego nie robiłam. Pewnie dlatego, że często wpadam w rzeczy, w które normalny gracz nie wpada. Serio, potrafię wpaść we wszystko :/  Idzie mi świetnie! źle xD
Nie serio, idzie mi tragicznie! Chociaż znam trasy każdych CS'ów praktycznie na pamięć, i tak kończę 9 (w najlepszym przypadku). Byłam dziś na wszystkich mistrzostwach. Na każdych szło mi makabrycznie (oprócz JG, choć są jednymi z najtrudniejszych, to, o dziwo, idzie mi najlepiej).
W każdym razie, nawiązując do tytułu posta, była godzina za pięć 22. Nie miałam zamiaru iść na CS'y do Vale, bo i tak bym skończyła gdzieś hen, hen daleko w dół.
Aleee tak mi się nudziło, że poszłam! A co mi tam! I tak nikt nie będzie widział mojej porażki, bo mam w zwyczaju ignorować wszystkich członków grupy xD Zero lagów, polecam Lydia Kinglake. 
Grupa 2, pozycja któraśtam (kogo to obchodzi?). Ukrywam interfejs (po co widzieć, że jest się ostatnim ;-;)  Startujemy (a raczej ja, bo ignorowanych nie widać).  Zgrabnie wchodzę w każdy zakręt, mój Quarter mknie jak wiatr, przeskakuje bezbłędnie pierwszą, drugą, trzecią, dziesiątą belkę... Myślę sobie: mam szansę być na podium! Po raz pierwszy!!1!!oneone! I nagle... Jedno okienko postanowiło być przeciwko mnie i dziwnym trafem mój koń zahacza dupą o boczną belkę. A byłam pewna, że wcześniej ta ferelna przeszkoda tak nie stała... Troszkę zwalniamy, i lecimy dalej. Reszta toru znów bezbłędnie... Jestem pewna, że ta jedna pomyłka nie powstrzymała mnie przed zajęciem podium po raz 1! Wbiegam na metę. Jeszcze 1:05 do końca. Mówię sobie: będę 2 , ewentualnie 3. Tak, na pewno tak będzie!

I nagle...


 patrzę, a ja 4 ;-; Jedno miejsce... Tylko jedno. Sekundy mnie od tego dzieliły. Jak żyć!?!?


I dziki atak zemsty na całe CS w Vale! Pożałują! xDPS Po co ja Was o tym wszystkim informuję? Nie miałam pisać o takich rzeczach  na blogu. No ale czego się nie robi z nudów :o?