2016/04/27

Aktualizacje 27.04 i NOWE KONIE

NOWE ZADANIA NA PPK
Do gry doszły nowe zadania z całkiem nowego terenu! Możesz je odebrać od Sigrid, stojącej niedaleko latarni.

NOWE UBRANIA I WYPOSAŻENIE
Na Półwyspie Południowego Kopyta oraz w JCP.

TARG KONI
Już za tydzień we Wiosce Rybackiej.

A do tego...

ZAPOWIEDŹ NOWYCH KONI - 
Kuc Walijski

2016/04/25

Konkurs SSO!

Hai :)

Na Instagramie StarStable wystartował nowy konkurs: świetne nagrody - bardzo łatwe do wygrania. Generalnie do roboty nie ma zbyt wiele. Wszystko opisane jest w tym filmiku:Wszystko, co trzeba zrobić to:
1. Wejść na Instagrama My Star Stable Horse <-- link!
2. Kliknąć w ostanie (pierwsze dodane) zdjęcie, a następnie nacisnąć na nie. Potem klikamy na dymek (tag), który nam wyskoczy po kliknięciu. Wchodzimy w niego. Przenosi nas na kolejnego Instagrama.
3. Na stronie dostępnych jest pięć koni z różnymi maściami. Wybieramy tą, która najbardziej nam się podoba. Znów naciskamy na zdjęcie i otwieramy tag, który przenosi nas na kolejne konto.
4. Teraz możemy wybrać kolor grzywy i ogona. Znów wybieramy to, które najbardziej się nam podoba i znów otwieramy tag, klikając na zdjęcie i dymek.
5. Na następnym koncie wybieramy dodatki: ilustracje, kolor oczu i inne. Wybieramy, naszym zdaniem, najładniejsze. 
W ten sposób nasz wymarzony koń jest gotowy :) 
Wszystko, co trzeba dalej zrobić to wstawić zrzut ekranu stworzonego konia na swojego instagrama z oznaczeniem swojej przyjaciółki lub przyjaciela B) i z hashtagiem MyStarStableHorse. Dodatkowo napisz w 50 słowach, dlaczego to właśnie ty powinnaś wygrać.

CO MOŻNA WYGRAĆ? - spytacie.

Pierwsza nagroda: Ty i oznaczona przez Ciebie przyjaciółka dostaniecie konia, którego zaprojektowałaś i oryginalnego laptopa StarStable
Druga nagroda: Ty i oznaczona przez Ciebie przyjaciółka dostaniecie oryginalne bransoletki StarStable
Trzecia nagrodaTy i oznaczona przez Ciebie przyjaciółka dostaniecie koszulkę StarStable.

ZAKOŃCZENIE KONKURSU: 8 MAJ 2016 - do tego dnia możecie zgłaszać swoje prace. Fajne jest to, że prac możecie wysyłać nieskończenie wiele - to zwiększa Wasze szanse w konkursie :)

Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania - piszcie do Supportu - czy to przez Facebook'a, czy stronę :) Na pewno odpowiedzą na wszystkie pytania z tym związane.

2016/04/21

Powrót + PPK

Heloł
  It's mee...


Powracam! Właściwie dzięki jednej bardzo mądrej osóbce, która rozpoznała mnie ostatnio w SSO i w sekrecie powiedziała, że warto :) Dzięki!


No, a czyż idealnym momentem na powrót nie jest również czas dodania nowego terenu?
No właśnie. Odpowiedź sama ciśnie się na usta :)

W każdym razie zmieniłam trochę wygląda bloga - teraz powinien być czytelniejszy, zdjęcia bardziej dopasowane i w ogóle wszystko powinno być lepiej. Czy będzie? Kto wie!

A teraz - nowy teren.
Jest świetny, ekstra, najlepszy. Szkoda, że nie ma stajni, bo z marszu bym się przeniosła. No, ale nie można mieć wszystkiego. 
Spokojnie, nie będę opisywać zadań, bo nie wierzę, że jeszcze ich nie zrobiliście ;)
Questy były spoko. Dało się zarobić sporo PD. Jest ok. Szkoda tylko, że nie można z powrotem popłynąć na Wybrzeże Smutku. Fajnie się tam chodziło po skałkach :c