Archeologia w Eponie

Do odnalezienia w Eponie mamy cztery kolekcje z dawnych czasów. Znaleziska oddajemy profesorowi Chironowi, który stoi przed domem w Nowej Grani.

Rzymska Waza
do odnalezienia w pobliżu Maślanego Wzgórza


Współrzędne skałek w pobliżu Maślanego Wzgórza:


Serwis Kapitana
do odnalezienia na Lustrzanych Bagnach


Współrzędne skałek na Lustrzanych Bagnach:


Miecz Wikingów
do odnalezienia na Wschodnim Zboczu (głównie wokół posiadłości i bezpośrednio na niej)Współrzędne skałek na Wschodnim Zboczu:


Lornetka Kapitana
do odnalezienia na Wybrzeżu Wraku


Współrzędne skałek na Wybrzeżu Wrak:Większość współrzędnych skałek (głównie z Lustrzanych Bagien i Wybrzeża Smutku) otrzymałam od Sylvie Graylake oraz Connie Pandabaker. Ślicznie dziękuję :3

Pamiętajcie aby mieć przy sobie Starą Betty oraz sporo miejsca w inwentarzu.
Oprócz znalezisk potrzebnych do kolekcji możecie znaleźć także przedmioty, które chętnie wymieni Walter Winterwell, stojący przed dużym domem w Nowej Grani.
4 komentarze:

 1. Dzięki. Na pewno będzie łatwiej teraz szukać :)
  Żeby nie wprowadzać ludzi w błąd radziłabym zmienić Wybrzeże Smutku na Wybrzeże Wraku bo tam właśnie są ukryte nasze "skarby"

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam pytanko, ponieważ nie wiem gdzie jest Walter Winterwell, czy mogłaś podać dokładne miejsce gdzie jest? Bardzo proszę :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Walter stoi przed ogromnym domem w Nowej Grani. To dom stojący na skarpie przy stajni, za płotem osiedla z domkami :)

   Usuń

Każdy może mieć swoje własne zdanie - to normalne. Ludzie są różni i każdy ma swoją opinię, gust i odczucia. Ważne jest, aby umieć to wszystko wyrazić w kulturalny sposób. Mam nadzieję, że właśnie takie będą Wasze komentarze - że będziecie w kulturalny, nie uwłaczający nikomu sposób komentować posty na tym blogu. Nikt nie lubi być wyzywany czy obrażany.
Trzeba tylko znaleźć różnicę między hejtem, a konstrutywną krytyką :)
Pozdrawiam, Łydka