Rejestracja i stworzenie postaci

1.Rejestracja
Aby móc grać w StarStable, musisz posiadać swoje własne konto. Aby móc to zrobić wejdź na stronę:


I kliknij w duży przycisk "Graj Teraz". Przeniesie on Cię na stronę rejestracji. Są dwa sposoby, w które może się ona odbyć. Pierwszym jest rejestracja poprzez Twoje konto Facebook, jeśli takowe posiadasz. Wystarczy, że klikniesz na duży przycisk "Zarejestruj przez Facebook".
Drugim sposobem jest tradycyjna rejestracja. Potrzebujesz do niej swojego konta e-mail (lub Twoich rodziców, jeśli ty go nie posiadasz). Następnym krokiem jest wymyślenie hasła. Pamiętaj, aby nikomu go nie podawać! Następnie wpisz swoją datę urodzin (nie musisz oszukiwać, że jesteś pełnoletnia- StarStable nie ma ograniczeń wiekowych ^^). Następnie zaznacz, że akceptujesz regulamin. Możesz go przeczytać, ale, nie oszukujmy się, i tak nikt tego zazwyczaj nie robi. Pamiętaj, aby potwierdzić swój adres e-mail! Naciśnij przycisk "Pobierz i graj". Automatycznie rozpocznie się pobieranie gry. Przeniesie Cię on też na stronę, na której masz wytłumaczone co należy zrobić po pobraniu. Gra będzie się pobierała w zależności od szybkości Twojego internetu. Może to być parę, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt minut.


Po prawidłowym zainstalowaniu StarStable możesz otworzyć swoją grę. Otworzy Ci się launcher gry. Jako, że konto masz już założone, wystarczy, że wpiszesz swoje dane w odpowiednie pola i naciśniesz przycisk "Graj" na dole ekranu. Potem wystarczy, że ponownie wciśniesz ten sam przycisk i przenosisz się w wirtualny świat gry ^^

2.Tworzenie postaci
Po wejściu do gry pierwszą rzeczą jaką musisz zrobić jest stworzenie swojej własnej postaci. Masz tu do wyboru: kształt twarzy razem z kolorem skóry, kolor włosów oraz fryzurę, kolor oczu oraz makijaż.


Następnie, gdy Twoja postać będzie gotowa, trzeba wybrać dla niej imię. Nie jest to proste, gdyż w StarStable gra mnóstwo ludzi i wiele imion jest już niedostępnych (ja swojej postaci imię wybierałam bardzo długo). Pamiętaj, że o ile wygląd możesz później zmienić, tak imię zostanie z Twoją postacią już na zawsze! 


Następną czynnością jest stworzenie swojego pierwszego konia (moim zdaniem wygląd tzw."startowców" nie powala, ale pamiętaj, że zanim kupisz innego konia może minąć trochę czasu, więc postaraj się przy nim!). Wierzchowcowi możemy zmienić maść oraz grzywę. 


Następnym krokiem jest nazwanie naszego rumaka. Ta czynność jest o wiele prostsza niż imię postaci, ponieważ imiona koni mogą się powtarzać. Tu nie masz ograniczeń! Wybierz imię jakie tylko chcesz!


Potem wystarczy już tylko potwierdzić swoją postać i konia i grać!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy może mieć swoje własne zdanie - to normalne. Ludzie są różni i każdy ma swoją opinię, gust i odczucia. Ważne jest, aby umieć to wszystko wyrazić w kulturalny sposób. Mam nadzieję, że właśnie takie będą Wasze komentarze - że będziecie w kulturalny, nie uwłaczający nikomu sposób komentować posty na tym blogu. Nikt nie lubi być wyzywany czy obrażany.
Trzeba tylko znaleźć różnicę między hejtem, a konstrutywną krytyką :)
Pozdrawiam, Łydka