2016/12/07

Aktualizacje 07.12 - 19 lvl!

Na ten dzień czekałam bardzo długo i z wielką niecierpliwością - nowy teren, nowe zadania, nowe postacie i wiele nowych rzeczy do odkrycia.
I w końcu jest - Miasto Jorvik.

Wygląda dużo lepiej, niż na zwiastunie - bałam się, że wiele elementów będzie zbyt raziło w oczy, lecz wcale tak nie jest. Na ulicach możemy zauważyć mnóstwo postaci - czasem lekko dziwnych.
Dodatkowo dostaliśmy nowe torby oraz mnóstwo nowych ubrań.
Najciekawszym miejscem jest Upadek Gubernatora - naprawdę dużo się tam dzieje.

W zadaniach wykorzystane zostały nowe techniki i pomysły, lecz jak zwykle zostały one przerwane w najciekawszych momentach.

Nie mam jednak co narzekać, gdyż to właśnie dzięki nim osiągnęłam upragniony i wyczekiwany 19 lvl.W mieście zostało nawet umieszczone biuro SSO - miniaturka tego prawdziwego. Co prawda wątpię, byśmy kiedykolwiek mieli coś w nim robić, lecz jest to naprawdę ciekawa rzecz.
Dodatkowo w zadaniach dostaliśmy parę rzeczy, które mogą oznaczać, że kiedyś dostaniemy swoj własny pokój, a może nawet mieszkanie. Co prawda sofy, farby i puszki nie da się schować do szafy, ani przemieszczać po inwentarzu. Robi się przez to straszny bałagan i mam nadzieję, że niedługo to poprawią.
Z tego, co można wywnioskować - Miasto Jorvik będzie w przyszłości rozbudowane. Na obrzeżach Upadku widzimy roboty drogowe, które uniemożliwiają Nam przejście w dalsze rejony. Także na mapce, na której wybieramy miejsce, do którego chcemy się przemieścić, widoczne są dalsze części Miasta oraz coś, co wygląda jak osiedle domków. Kto wie, może to właśnie tam będziemy mieli szansę zamieszkać.

Dodatkowo przygotowania świąteczne idą pełną parą, więc idźcie do Radnego SP, aby udzielić mu pomocy.

Targ Koni będzie dostępny już za tydzień.2 komentarze:

  1. ja nie mogę już 14 osoba którą znam ma dziś 19 lvl ;'; a ja dopiero połowę wbiłam :'))

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi brakuje kawałka do 20 lvl :') musiały na złość zadania się skończyć

    OdpowiedzUsuń

Każdy może mieć swoje własne zdanie - to normalne. Ludzie są różni i każdy ma swoją opinię, gust i odczucia. Ważne jest, aby umieć to wszystko wyrazić w kulturalny sposób. Mam nadzieję, że właśnie takie będą Wasze komentarze - że będziecie w kulturalny, nie uwłaczający nikomu sposób komentować posty na tym blogu. Nikt nie lubi być wyzywany czy obrażany.
Trzeba tylko znaleźć różnicę między hejtem, a konstrutywną krytyką :)
Pozdrawiam, Łydka