2016/11/28

Zajawka nowych stajni!

Jak pewnie większość z Was zdążyła już zauważyć parę godzin temu na YT SSO pojawiła się zajawka nowych stajni, które dostępne będą już 30 listopada - w najbliższą środę!

Przyjrzyjmy się bliżej temu, co jest zamieszczone na filmiku.


Jak możemy zauważyć - każdy boks będzie zaopatrzony w tabliczkę z imieniem konia, akurat znajdującego się w stajni. Każdy koń będzie miał osobny, zamykany boks.Zostanie także wydzielone osobne miejsce do mycia koni. Nie wiadomo czy ta opcja będzie dostępna, czy może jest to tylko bezużyteczny rekwizyt.
Wygląd szafy także zostanie zmieniony.Wiemy, że od teraz będziemy mogli trzymać 12 koni w stajni. Będzie także możliwość dokupienia ilości boksów aż do 18. W porównaniu z tym, co teraz mamy to naprawdę dużo.
Co prawda miałam cichą nadzieję, że ilość boksów do wykupienia będzie nieograniczona.


Następnie widzimy mały pokoik, w którym możemy zauważyć okrągły stoliczek, szafki z różnymi rzeczami oraz małą umywalkę z ręcznikiem. Śmiem twierdzić, że to właśnie ten pokoik, który nazywany jest w plikach "MyRoom".
W nowej stajni znajdzie się także siodlarnia oraz mała "spiżarnia", służąca do przechowywania jedzenia dla Naszych kopytnych przyjaciół.
Wszystko oprawione jest w odnowioną grafikę, lepsze tekstury oraz piękne elementy, które, mam nadzieję, będziemy mogli sami personalizować!
2016/11/23

Aktualizacje 23.11 - dzikie Mustangi!

W końcu doczekaliśmy się dnia, w którym do Jorvik zawitały Mustangi wprost z najdzikszych terenów Ameryki!

Aktualizacja nieco się przedłużyła, bo jak się okazało (co powiedziała Nam Pani Ola) Mustangi były tak wygłodniałe, że postanowiły wtrącić trochę kodów potrzebnych do aktualizacji.

Lecz pewnie wszyscy przyznają - warto było czekać!

Mustangi można kupić na Farmie Marleya za 969 SC. Dostępne są już od 7 poziomu, także każdy może skorzystać.

Jak na razie możemy wybierać spośród trzech dostępnych maści: karej, gniadej oraz srokatej (pinto).
Osobiście urzekły mnie dwa z nich - kary i gniady. Ostatecznie wybrałam gniadosza, ale kto wie? Może kiedyś zawitam jeszcze na Farmę Marleya po karuska. 
Mój nowy nabytek nazwałam na cześć jednej z postaci z książki "Szklany Tron" - Chaola Westfall'a. 
Także mustang nazywa się Westfall, aka "Chaol".
Ale, ale! Zespół sprawił Nam niespodziankę i dodał także parę nowych animacji Naszym postaciom. Wystarczy, że postoimy chwilę bez ruchu, a Nasza postać zacznie wykonywać różne (dosyć dziwne i mało dziewczęce) ruchy.


Dodatkowo - jak co tydzień - Targ Koni przemieszcza się tym razem do Srebrnej Polany i będzie tam już za tydzień! 
2016/11/21

Kolejna zajawka Mustangów!

Na SSO'wym YouTube pojawiła się kolejna, już druga zajawka najnowszej rasy. Mustangi zawitają w Jorvik już za dwa dni.
Dziewczyny z klubu dosłownie oszalały na ich punkcie (Tak, Malin. Mówię do Ciebie!)


Jak widzimy na filmiku, do wyboru będziemy mieć co najmniej dwie maści - gniadą i srokatą (z góry przepraszam, jeśli się mylę - nie znam się aż tak na maściach koni!). Podejrzewam, że dodana zostanie także trzecia maść, aczkolwiek nie jest ona widoczna na filmie.

Z tego, co zdążyłam zaobserwować na wideo - będą one wysokości mniej więcej morganów i będą grubiutkie ^^

Dodatkowo strasznie nie podoba mi się ich grzywa - wygląda jakby była byle jak poszarpana i niezbyt dopracowana. 

Gdybym miała wybierać spośród kolorów dostępnych na filmiku zdecydowałabym się raczej na gniadosza, aczkolwiek zastanowię się, gdy na spokojnie obejrzę je w grze.


2016/11/19

Live Q&A z GM Siri i GM Ylvą - 18.11

Wczoraj odbył się kolejny live z Game Masterami. Co prawda sto razy bardziej wolę live'y z P. Olą, bo porusza na nich więcej ciekawych tematów i bardziej szczegółowo odpowiada na pytania, lecz z tego co wiem, to P. Ola spędza teraz czas wolny od pracy na urlopie. Z tego powodu także nie dzieje się nic na Facebook'owym fanpage'u.  Pozostaje Nam tylko czekać na jakiekolwiek wieści od Pani Oli ^^

Teraz przejdźmy już do pytań z live'u. Od razu mówię, że nie będzie ich zbyt dużo. Pytania co live się powtarzają. Często pada pytanie o to jak zostać Game Masterem, ile trzeba mieć lat oraz jakie studia ukończyć (należy znać język angielski, dobrze by było, aby znać także szwedzki; trzeba mieć 18 lat oraz tak naprawdę nie trzeba ukończyć żadnych konkretnych studiów).

~Gdzie podziały się stare modele Fryzów?~

Przypominam, że miały one pojawić się na Tragu Koni, jednak wszelki słuch po nich zaginął.
Nie martwcie się jednak... Wrócą. Nie wiadomo kiedy, ale każdy będzie miał okazję kupić stary model fryza. Na razie zrobiły sobie rodzinne wakacje :D

~Czy kiedykolwiek do gry zostaną dodane derki?~

Zespół nadal myśli nad tym projektem. Sporo osób chcę, aby zostały one dodane, lecz zespół nie może na razie tego obiecać. Derki jak na razie nie wychodzą poza strefę pomysłów.

~Czy Star Stable On The Road odbędzie się w następnym roku?~

Wyjaśniam dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi. Star Stable On The Road to wydarzenie, które pozwala poznać część zespołu SSO oraz innych graczy w realnym życiu. Zespół SSO podczas SSOTR odwiedza różne kraje i miasta, organizując mnóstwo niesamowitych zabaw, zajawek i innych tego typu rzeczy. Co prawda byli już w Polsce, więc szybko ich tutaj nie zobaczymy, ale można mieć nadzieję!
W każdym razie - nie ma jeszcze na to planów, ale MOŻLIWE, że i w następnym roku SSO odwiedzi parę krajów :)

~Jak idą pracę nad Moją Stajnią?~

Jest to bardzo duże przedsięwzięcie i nowe stajnie pożerają naprawdę dużo czasu. Lecz już 29 listopada możecie pożegnać się ze swoimi starymi stajniami, bo 30 wejdziecie do nowiutkiej stajni!
"I jest piękna. Nigdy w życiu jeszcze czegoś takiego nie widziałeś. Jest jak małe kotki i brokat... Na tęczy z jednorożcami"~GM Ylva 2016

~Czy w grze będzie możliwość zmiany koloru grzywy konia?~

Zapewne nie.

~Sporo osób pytało się o "Weryfiakcję" w Launcherze, która pojawia się dosyć często. Czy powinno tak być?~

Tak, powinno. Jest to spowodowane tym, że gra sprawdza, czy na Waszych komputerach są pliki potrzebne, do uruchomienia SSO. Sprawia to, że Wasza gra nie będzie się potem kraszować i wyłączać.

Na samym końcu Game Masterzy prosili i ostrzegali, aby pod żadnym pozorem nie podawać nikomu swojego hasła do konta. Sporo graczy pisze do Supportu, że ktoś ukradł im konto i zmienił hasło, albo sprzedał konie - takie sytuacje zazwyczaj spowodowane są tym, że ktoś udostępnił swoje dane do konta innemu graczowi.2016/11/17

Live Q&A z GM Siri i GM Ylvą - 15.11

Jak wszyscy wiedzą niedzielne Q&A zostało przeniesione na live'y na Facebboku. Przez dłuższy czas czekaliśmy, aż wreszcie parę dni temu odbył się pierwszy z nich. Postanowiłam krótko redagować Wam każdy z takich właśnie live'ów, bo zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszyscy potrafią na tyle dobrze język angielski, aby cokolwiek zrozumieć.
Z tego, co się orientuję kolejny live odbędzie się już jutro, także bądźcie czujni, bo na dniach pojawi się kolejny post :)

Wracając do tematu - na live nie działo się zbyt wiele - większość pytań była niezbyt ciekawa, ale pojawiły się wśród nich perełki!

Po obejrzeniu całego nagrania wybrałam 3 najważniejsze pytania.

~Czy kiedykolwiek do gry zostanie dodane ujeżdżanie?~

Jest to możliwe, aczkolwiek na razie pozostaje to tylko w planach. 

~Czy pracujecie nad zadaniami z fabuły?~

Tak. Prace nad tymi zadaniami nadal trwają, lecz jest z nimi naprawdę sporo roboty. Zespół stara się, aby były one porządnie wykonane. Poza tym jest ich naprawdę sporo.

~Czy Star Stable będzie kiedykolwiek dostępne na telefony i tablety?~

Raczej nie. Trudne jest przeniesienie tak dużej i otwartej gry na systemy telefonów czy tabletów, więc raczej nie możemy się tego spodziewać.


To właściwie tyle z tych ciekawszych rzeczy. Dowiedzieliśmy się również, że mustangi pojawią się w paru różnych maściach, ale nie wiemy jakich. Dodatkowo trwają prace nad ulepszeniem i zaktualizowaniem apki My Friends&Horses, 
Był to pierwszy taki live, jutro będzie kolejny i mam nadzieję, że zostanie poruszonych więcej interesujących pytań.


Aktualizacje 16.11 - odpowiedzi do Q&A

W dzisiejszej aktualizacji dodano bardziej realistyczne cienie, oraz powiększono pojemność wiadra do aż 12 jednostek.

Dodatkowo poznaliśmy datę pojawienia się nowych stajni w grze - otrzymamy je już 30 listopada. Wygląda na to, że przez następne dwa tygodnie będzie się sporo działo w SSO  - przypominam, że za tydzień pojawią się mustangi!

Dodatkowo Targ Koni rozstawił się w Forcie Pinta, a do JCP doszły nowe komplety ubrań.

Czas na odpowiedzi do Q&A:

~Jak zaczęła się Twoja przygoda z blogowaniem?~

Od zawsze chciałam mieć bloga. Serio. Już jako mały dzieciak zakładałam różne, dziwne blogi, które nie miały ładu i składu. Kiedyś nawet miałam bloga o "H2O - wystarczy kropla"... Nie pytajcie xD
W każdym razie jakoś po trzech miesiącach grania w SSO tak bardzo polubiłam tą grę, że postanowiłam jeszcze bardziej... połączyć (?) ją z moim życiem. A, że bardzo lubię pisać - postawiłam na bloga.

~Jak masz na imię?~

Mam na imię Patrycja i bardzo go nie lubię ^^'

~Która rasa koni najbardziej Ci się podoba?~

Jeśli chodzi o SSO to zdecydowanie są to Islandy oraz Lipicany. Jeśli chodzi o prawdziwe życie to strasznie podobają mi się Andaluzy, Shire, Falabellki (są takie słodziutkie!), Perszerony... Kurczę! Kocham wszystkie! Ale najbardziej podobają mi się chyba... Konie Kladrubskie! Mają takie piękne, szlachetne garbate nosy <3

~Które miejsce w SSO lubisz najbardziej?~

Kocham Kocioł w Eponie. I chociaż rzadko tam bywam, to uwielbiam czasem zjechać sobie krętą i wąską ścieżką i pobyć chwilę sama.

~Czy grasz w jakieś inne gry, oprócz SSO?~

Simsy się liczą? xD
A tak serio to gram jeszcze w Alicię Online, czasem w WolfQuest.
No i przeszłam jeszcze parę gier typu Until Dawn, The Last of Us, The Walking Dead... Takie tam.

~Co Ci się najbardziej podoba w SSO?~

Podoba mi się zdecydowanie funkcja klubów - sprawia to, że, jeśli tylko trafi się na odpowiednie grono graczy, czujemy się bardziej częścią całej społeczności. Poza tym teraz wchodzę na SSO głównie ze względu na spotkania Frostów ;)
Lubię także otwarty świat - to, że możesz pojechać gdzie chcesz, robić co chcesz... Jeśli tylko nie łamiesz regulaminu!

 ~Co Cię najbardziej irytuje na SSO?~

Jeszcze parę miesięcy powiedziałabym, że nie irytuje mnie nic - że to gra idealna dla mnie... No, może oprócz dosyć niskiej średniej wieku.
Teraz irytują mnie głównie (bez)nadziejne aktulizacje, bugi szybkości, dramy między niektórymi osobami. (pseudo)youtuberki i ich codzienne (często niepotrzebne) "lajwy"...

~Zdarzyło Ci się kiedyś pokłócić z innym graczem na chacie? O co?~

Na pewno kiedyś mi się zdarzyło i to pewnie nie raz... Zwłaszcza, że często jestem osobą dość... chamską? Inaczej tego nazwać nie potrafię. W każdym razie nie potrafię już teraz powiedzieć o co się kłóciłam ^^'

~Które zadania z SSO najbardziej Cię wciągnęły?~

Nikogo nie zaskoczę, jeśli powiem, że były to zadania fabularne - to moje ulubione zadania, chyba jak większości. Poza tym uwielbiam Pandorię - to jedyna repka, którą lubię.
Ale najbardziej w pamięć zapadło mi odblokowywanie Epony - świetnie zrobione, świetnie przemyślane, kocham kompas <3

~Próbowałaś kiedyś nagrywać?~

Czasem to robię - teraz głównie spotkania klubowe. Mam także swój kanał, ale niezbyt często coś na niego wrzucam - wolę skupić się na blogu!

~Jak często zaglądasz na blogi innych graczy?~

Właściwie codziennie. Mam parę blogów, które odwiedzam regularnie, bo uważam, że akurat te dziewczyny dobrze piszą. Często też śledzę blogi zagraniczne - najczęściej są to tumblr'y, bo jest to u nich bardziej popularne.

~Co najbardziej lubisz w blogowaniu?~

Kocham pisać. To główna rzecz. Kocham także mieć świadomość, że chociaż paru osobom podoba się to co robię i to jak piszę.

~Zdarzyło Ci się kiedyś żałować tego, że zaczęłaś grać w SSO/blogować?~

Raczej nie, aczkolwiek czasem robi mi się smutno, że wydałam na tą grę naprawdę sporo kasy, zamiast zainwestować w coś innego :")
Ale w życiu nie żałowałam, nie żałuję i nie będę tego, że zaczęłam grać, bo poznałam tu wiele świetnych osób i przyjaciół, którzy potrafią mnie wesprzeć sto razy lepiej, niż ktokolwiek inny.

~Co sądzisz o ludziach, którzy twierdzą, że SSO to tylko głupia gierka?~

Każdy ma swój gust. I staram się to szanować. Aczkolwiek ten, kto nigdy czegoś nie spróbował i nie zaznał, nie ma prawa do sprawiedliwej oceny ;)

~Jak reagują twoi znajomi, że grasz w SSO? Wiedzą w ogóle?~

Moje koleżanki ze szkoły nie wiedzą i raczej się nie dowiedzą. Nie dlatego, że się tego wstydzę. Nie jestem z nimi na tyle blisko, żeby mówić o sobie takie rzeczy. Moja rodzina wie, bo trudno by było to przed nimi ukryć i mają różne zdania - jedni twierdzą, że to dziecinne, inni, że właściwie co ich to w co gram :")

~Jak znosisz hejty/krytykę?~

Widzę różnicę między hejtem, a krytyką. Dlatego różnie na nie reaguję. Jeśli ktoś mnie hejtuje, po prostu to olewam. Wiem, że tacy ludzie robią wszystko, aby podciąć innym skrzydła i aby ich sprowokować.
Natomiast szczerze przyznam, że mam problem z przyjmowaniem krytyki. Zdaję sobie sprawę, że ma ona nas napędzać do dalszego działania i motywować do poprawy tego, co Nam nie wychodzi. Niestety mam taki charakter, że krytyka nie motywuje mnie do niczego - wręcz przeciwnie - pokazuje mi co robię źle, a przez to tracę zapał.

~Od czego zaczynałaś z blogowaniem?~

To były zdecydowanie trudne początki. Jeśli chodzi o treść bloga, to nie wiedziałam do końca o czym pisać, więc zamieszczałam tu totalne głupoty. Nie usunęłam żadnego z pierwszych postów. Głównie dlatego, że pokazują one jak dużo się nauczyłam. Jeśli chodzi o wygląd bloga, to na samym początku preferowałam ciemne kolory. Blog baaardzo długo był czarny, tekst pisany białą czcionką. Uznałam, że takie kolory są za bardzo przytłaczające i wtedy blog przeszedł ogromną metamorfozę - pogrzebałam w kodach i taki jest efekt. Jak na razie nie mam zamiaru niczego zmieniać.
A jeśli chodzi o obserwatorów, to przybyło ich sporo stosunkowo niedawno. 

~Ulubiona maść w SSO i rzeczywistości?~

I w grze i w realu uwielbiam kare konie - czarny rządzi!

~Jak tam Leon?~

Jakby to powiedział Andżej - "jadalnie" xD

~Lubisz ptysie?~

Fuuuu... Jakoś nie przepadam za słodkościami.

~Jak myślisz, ile jeszcze będziesz grała w SSO?~

Jak najdłużej! A tak na serio - podejrzewam, że dopóki będzie istniał klub. Tylko po to teraz wchodzę na grę - znajomi przestaną grać, klub opustoszeje - wtedy i skończę ja.

~Wolisz gorąco czy zimno?~

Zdecydowanie gorąco!

~Lubisz neonowe szturmowce?~

No raczej!

~Czy masz zamiar rozwijać swój kanał na YT?~

I tu mnie masz! Tak, zdaję sobie sprawę, że mam z nim problem. Aczkolwiek blog jest dla mnie ważniejszy, więc skupiam się bardziej na nim. Jeśli najdzie mnie ochota, to wrzucę coś na YT, ale nie jest to na szycie mojej listy.

~Lubisz placki?~

...

~Którego Islanda lubisz najbardziej (NIE MA, ŻE WSZYSTKIE)?~

Jak to nie wszystkie?! Mam wybierać?!
Jak mus to mus i mówię - kary!

~Co myślisz o niedawnych aktualizacjach SSO?~

Doskonale wiesz, co o nich myślę, ale napiszę to i tutaj.
Uważam, że są beznadziejne. 
Nie zrozumcie mnie źle - ja naprawdę rozumiem, że SSO ma teraz mnóstwo pracy nad nowym terenem i stajniami i że bardzo się starają, aby dać nam dobry content... Ale oni nie robią aktualizacji z tygodnia na tydzień. W sensie, że aktualizacja na tą środę była robiona parę, jeśli nie paręnaście miesięcy temu... Wtedy chyba mogli wymyśleć chociaż jedno, maleńkie zadanie ;-;

~Czego najbardziej brakuje Ci w SSO jako postaci z wysokim lvl'em?~

Oczywiście brakuje mi zadań i możliwości większego rozwoju poziomu. To uciążliwe, że jedyne, na czym mogę wbić kolejny lvl jest Targ, dający 50 PD co dwa tygodnie.
Tęsknię też za tymi czasami, kiedy nie wiedziałam dokładnie gdzie jest Ujeżdżalnia czy Północna Przełęcz i jeździłam jak szalona po mapie. To smutne, że w grze nie ma dla mnie już nic nowego - wszystko już widziałam i wszystko już odkryłam.

~Ile łącznie masz koni?~

O nie! Nie każ mi liczyć! Ostatnio jak Malina mi liczyła, to miałam trzydzieści parę, ale od tamtego czasu kupiłam kilka, więc chyba jakoś ponad 40.

~Dlaczego Josh (wiesz o co chodzi xD)?~

Bo jego włosy to życie *.*

~Czy uważasz, że ostatnie aktualizacje są trafione?~

Nie. Zdecydowanie nie.

~Kiedy następny wypad na zakazaną ziemię?~

Kiedy chcesz!

~Czego nienawidzisz/nie lubisz w SSO?~

Niezbyt podoba mi się średnia wieku w grze. Jasne, wiem, że to głównie gra dla dzieci, ale mogłoby się trafiać więcej starszych graczy. Co prawda znam parę osób 16+ ale to za mało! :D

Wszystkim serdecznie dziękuję za pytania! :D

2016/11/11

Nowa zajawka terenu!

Star Stable zaczyna coraz bardziej szaleć z dostarczaniem Nam nowych zajawek terenu. Kto wie? Może oznacza to, że już niedługo zobaczymy go na własne oczy?Zastanówmy się wspólnie co widzimy na zdjęciu.
Czy jest to swego rodzaju fabryka? Raczej tak. Można zauważyć dym wylatulący z olbrzymich kominów, więc co do tego nie mamy wątpliwości. Czy jest to fabryka należąca do GED? Możliwe, aczkolwiek niewiele da się na ten temat powiedzieć. Nie ma nigdzie loga tej firmy, więc na razie możemy tylko zakładać.
Na zdjęciu widać, że teren jest dopiero tworzony - tekstury nie są jeszcze do końca dopracowanie, ale możemy być dobrej myśli! Wygląda na to, że na przełomie listopada i grudnia czekają Nas dwie ogromne aktualizacje - nowe stajnie i całkowicie nowy teren!
Pozostaje tylko czekać i wypatrywać kolejnych zajawek.
PS Przypominam o drugiej edycji Q&A!

2016/11/10

Q&A #2!

Czas na kolejne, już drugie, Łydkowe Q&A!
Postanowiłam zorganizować je jako taki mały special na 35 000 wyświetleń, które wybiło na blogu jakieś dwa dni temu. Niesamowicie cieszę się, że to, co robię podoba się tak dużej ilości osób. Szczerze, to nigdy się tego nie spodziewałam i jest naprawdę wdzięczna z tego powodu.

Do rzeczy - wszyscy zapewne znają zasady - zadajecie mi pytania po tym postem, ja odpowiadam w następnym.
Czas do zadawania pytań macie do wtorku, tj. 15 listopada, a odpowiedzi pojawią się wraz z postem o środowej aktualizacji (która, mam nadzieję, będzie lepsza od ostatnich - nadzieja umiera ostatnia!).

Także zapraszam do pytania :)


2016/11/09

Aktualizacje 09.11 - nowe maści koni

W nowej aktualizacji dostaliśmy całkowicie nowe odsłony trzech ras.
Nowe maści tym razem dostał koń lipicański, sportowy koń fryzyjski oraz kuc walijski.


Kuc Walijski

Jeśli mam być szczera, to szczególnie mnie on nie zachwycił. Na zdjęciach nie widać, ale maść ma bardzo podobną do skarogniadego Morgana z Jodłowego Gaju. Jest ładny, ale nie powala.
Podejrzewam, że nie kupiłabym go nawet gdyby mi się spodobał - posiadam już jednego kuca i ciągle siedzi na wyspie :)
lubię szybkie konie, ok? xD

Sportowy Koń Fryzyjski

Jest ładny, śnieżnobiały w końcu! i... No generalnie w miarę mi się podoba. Zdecydowanie bym kupiła, gdyby był to koń innej rasy. Nie przepadam za Fryzami. Co prawda mam już trzy fryzyjczyki, ale odkąd w grze pojawiły się Lipicany, te konie spadły z czołówki mojej listy gdzieś na dół. Jakoś już mnie nie zachwycają ;)

Koń Lipicański

Zdecydowanie stwierdzam, że kocham Lipki jeszcze bardziej, odkąd zobaczyłam tego maluszka. Są jedną z moich ulubionych ras, razem z Islandami. Co prawda Lipicany nie występują w gniadej maści, ale kto by na to patrzył w grze, prawda?

Dodatkowo do JCP wleciała nowa kolekcja zimowych ubrań, które nie zachwyciły mnie niczym szczególnym. Co prawda podobają mi się jedne z dwóch par spodni, ale noszę tylko spodnie, które mają +5 szybkości, więc nie kupuję.
Targ Koni tym razem rozkłada się w Forcie Pinta i już za tydzień będziemy mogli na niego wjechać... Mam nadzieję, że już wtedy ujrzę na nim stare Fryzy!


2016/11/04

Zajawka nowego terenu!

Parę godzin temu Star Stable opublikowało na Instagramie zajawkę nowego terenu, który pojawi się już w tym roku!


Na zdjeciu ewidentnie widać, że jest to Miasto Jorvik.
Parę tygodni temu Pani Ola zdradziła, że po terenie będziemy się poruszać inaczej, niż po reszcie, a także, że będziemy się inaczej do niego dostawać.
Jakie są moje przypuszczenia? Możliwe, że Miasto będzie funkcjonować na takiej zasadzie, jak Jorvik City Plaza - będziemy dojeżdżać do niego jakimś środkiem transportu. Może autobusem, albo samolotem.
Co do drugiej części na temat poruszania się - możliwe, że na terenie będzie dostępna opcja jeżdżenia tramwajami, przedstawionymi na zdjęciu.
Ale tak przypuszczać możemy bez końca. Jedyne co możemy teraz zrobić to czekać na nowy teren oraz nowe stajnie, które pojawią się pod koniec miesiąca :)

2016/11/02

Nowa gra od SSEntertainment!

Od paru dni po różnych szwedzkich mediach krążą artykuły o Star Stable Entertainment - firmy, której własnością jest nasze SSO.

Głównie jest tam mowa o ogromnym przychodzie, który firma ta uzyskała w tym roku i o wielkim rozwoju naszej gry.

We większości artykułów Dyrektor Zarządzający odpowiadała na parę pytań. Jedna odpowiedź w szczególności wszystkich zainteresowała. Mianowicie Fredric Gunnarson - Dyrektor SSE - zapowiedział, że już w przyszłym roku zostanie wydana druga gra. Będzie ona osadzona w uniwersum Jorvik i będzie miała wiele wspólnego z SSO.

W tym momencie wszystkim nam narzuca się pytanie - czy to oznacza, że SSO zostanie odsunięte na bok i zaniedbane?

Fredric stanowczo temu zaprzecza i mówi, że firma rozwinęła się do takiego stopnia, że jest w stanie zatrudnić całkowicie nowy sztab i zespół, którego zadaniem będzie tworzenie zupełnie nowej gry :)

Pozostaje nam tylko czekać i obserwować rozwój wydarzeń ;)

Aktualizacje 02.11 - nowy targ...

Nadszedł czas na kolejną środową aktualizację (i moje cotygodniowe rozczarowanie brakiem jakichkolwiek zadań).

W tym tygodniu do gry zostaje wprowadzony nowy targ oferujący Nam całkowicie nowe ubrania i sprzęt, którego nie ma w JCP.

Oficjalne otwarcie już w tym tygodniu w Srebrnej Polanie!

I jak co dwa tygodnie - Targ Koni pojawi się dziś na Arenie Stajni Jorvik.

Dodatkowo na SSO'wy kanał na YT powracają wieści z gry... Ale, ale! Gdzie się podziała Matilda?!