Jazda i opieka


1.Opieka

Gdy nad portretem Twojego konia pojawią się zielone, krążące ikony, znaczy to, że jesteś w miejscu przeznaczonym do opieki nad koniem. Aby to zrobić przeciągnij na konie po kolei szczotkę, kopystkę, siano i wiadro z wodą. Jeśli Twój koń będzie potrzebował którejś z tych rzeczy, pod jego imieniem wyświetli się żółta, pomarańczowa lub czerwona ikona. Pamiętaj, aby opiekować się swoim koniem codziennie! Jeśli nie będziesz tego robić Twój koń z dnia na dzień będzie się czuł coraz gorzej, a co za tym idzie będzie wolniej jeździł!

2.Chody konia:1. Stęp
2. Kłus
3. Galop
4. Szybki galop
5. Cwał

1 komentarz:

 1. Chody są źle opisane. Stanie i chodzenie do nie chód konia o cofanie też by się można przyczepić bo koń cofa w stępie. Jeśli chodzi o same chody to są tylko cztery (podstawowe nie które konie jak islandy mają ich 5 ale to już inna sprawa). To odpowiedznia kolejność:
  1.Stęp
  2.Kłus
  3.Galop
  4.Cwał
  Wiem że w SSO jest to troszkę skomplikowane ale można to ująć np tak:

  Chody konia w SSO (lub według SSO):
  1.Stęp
  2.Kłus
  3.Galop
  4.Szybki galop
  5.Cwał

  Oprócz tego konie mają jeszcze animacje stania i cofania.

  Wiem że nie jeździsz konno dlatego nie "hejtuje" tylko chciałam Tobie wyjaśnić i osobom które też nie znają się na koniach i grają w SSO.

  Pozdrawiam Clarisse Silentwatcher
  PS: Bardzo lubię twojego bloga.


  OdpowiedzUsuń

Każdy może mieć swoje własne zdanie - to normalne. Ludzie są różni i każdy ma swoją opinię, gust i odczucia. Ważne jest, aby umieć to wszystko wyrazić w kulturalny sposób. Mam nadzieję, że właśnie takie będą Wasze komentarze - że będziecie w kulturalny, nie uwłaczający nikomu sposób komentować posty na tym blogu. Nikt nie lubi być wyzywany czy obrażany.
Trzeba tylko znaleźć różnicę między hejtem, a konstrutywną krytyką :)
Pozdrawiam, Łydka