Koszty i StarRider

1.Co to jest StarRider i z czym to się je?
Za rejestrację w StarStable nic nie płacisz. Problem pojawia się natomiast, w chwili gdy osiągasz poziom 5. Okazuje się wtedy, że, aby otrzymywać kolejne zadania i rozwijać swoją postać, musisz wykupić StarRider. StarRider możesz kupić na stronie SSO; https://www.starstable.com/pl
Wystarczy, że po wejściu na stronę zalogujesz się i naciśniesz na przycisk "Zostań Star Rider".
Niestety, aby mieć tą opcję na dłużej należy zapłacić i to nie mało. Dlatego najbardziej opłaca się wykupienie tzw. LifeTime. Jest to opcja, za którą płacimy 130zł, a w zamian dostajemy StarRider NA CAŁE ŻYCIE. Nie trzeba więcej za to płacić.
Co daje nam StarRider?
-pełen dostęp do wszystkich przygód w StarStable (wszystkie zadania, wyścigi)
-pełen dostęp do cośrodowych aktualizacji
-stworzenie swojego własnego klubu jeździeckiego, do którego mogą wstąpić Twoi znajomi
-większa oferta ubrań i wyposażenia
-cała mapa Jorvik stoi przed Tobą otworem
-nauczenie Twojego konia jak skakać
-cotygodniowo w soboty otrzymasz 100SC
2.Ile kosztuje?

Płacąc poprzez: PaySafeCard, VISA, MasterCard, PayPal


Płacąc telefonem komórkowym


3.StarCoins-co to jest?

Oprócz głównej waluty w grze- Szylingów Jorvik (które jest zarobić naprawdę łatwo, np. ścigając się lub wykonując zadania) istnieje też waluta, którą można kupić za prawdziwe pieniądze- tzw. StarCoins. Można za nie kupić niektóre ubrania, których nie da się kupić za Szylingi, nowe konie (nie jest to tania sprawa), niektóre wyposażenie dla koni i wiele wiele więcej.
Każdy StarRider co sobotę otrzymuje 100SC. Dodatkowo zespół SSO czasami robi prezent swoim graczom i daje tzw. kody promocyjne. Czasem są to SC czasem StarRider, a czasem ubrania lub wyposażenie.

4.Ile kosztują?

Gdy płacisz  PaySafeCard, VISA, MasterCard, PayPal


Gdy płacisz telefonem komórkowym4 komentarze:

 1. A czy da się kupić StarRider Lifetime za prawdziwe pieniądze ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podejrzewam, że chodzi Ci o "prawdziwe" pieniądze w sensie fizycznym, że np. pójść do sklepu i zapłacić za niego kasą. Nie, nie da się. Siedziba firmy jest w Szwecji i to trochę niemożliwe XD Jedyne formy płatności za SR LT to PaySafeCard oraz poprzez przelewy, tudzież PayPal :)

   Usuń
 2. A da się kupić za promocyjne pieniądze z doładowania? SC i SR?

  OdpowiedzUsuń

Każdy może mieć swoje własne zdanie - to normalne. Ludzie są różni i każdy ma swoją opinię, gust i odczucia. Ważne jest, aby umieć to wszystko wyrazić w kulturalny sposób. Mam nadzieję, że właśnie takie będą Wasze komentarze - że będziecie w kulturalny, nie uwłaczający nikomu sposób komentować posty na tym blogu. Nikt nie lubi być wyzywany czy obrażany.
Trzeba tylko znaleźć różnicę między hejtem, a konstrutywną krytyką :)
Pozdrawiam, Łydka