2016/01/14

Aktualizacje 13.01


Hejeczka!
Postanowiłam dziś zamieścić skrót aktualizacji, bo wczoraj StarStable miało jakieś problemy z serwerami (wszyscy mówią, że to jakaś niespodzianka od p.Oli, ale ja wiem swoje!). A poza tym, musiałam przygotować się do mega-ważnego-egzaminu-który-zaważy-o-mojej-przyszłości czy coś tam xD

No więc tak!

Odbierz swój ostatni Świąteczny prezent!

Tradycja kończąca sezon świąteczny w Jorvik to poszukiwania ostatniego prezentu. Jedź do p.Holdsworth, aby dowiedzieć się więcej!


Świąteczna owsianka!

Co roku jorvikanie (można tak? xD) przygotowują świąteczny przysmak, z migdałem w środku (wut?). Spełni on Wasze Świąteczne Życzenie, więc w drogę do Roberta! Znajdziecie go w Księżycowym Sierpie, Nowej Grani, Jarlaheim, Zachodnim Przylądku, Srebrnej Polanie, FP i Moor.


Pomóż James'owi! czytaj: odwal za niego całą robotę :P

James potrzebuje Twojej pomocy w sprzątaniu po Świętach. W tym celu zrobił trzy "wyścigi:, dzięki którym możesz także zgarnąć małą nagrodę!

Szał zakupów!

Jak co tydzień do Jorvik zawitały nowe ubrania. Jedź do JCP i zobacz czy coś Ci się spodoba!

Fryzjer dla SR!

W Centrum Handlowym otworzył się nowy salon fryzjerski! Z okazji otwarcia przygotowane są specjalne ceny : wszystkie fryzury dostępne są za 2SC  i 50SZJ!
  Oferta dostępna tylko dla Star Rider!

Targ koni!

Eddie i Ferdinand przenieśli się do Zachodniego Przylądka!
Ponadto, nie wiem czy ktokolwiek zauważył, ale StarStable zmieniło wygląd strony głównej:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy może mieć swoje własne zdanie - to normalne. Ludzie są różni i każdy ma swoją opinię, gust i odczucia. Ważne jest, aby umieć to wszystko wyrazić w kulturalny sposób. Mam nadzieję, że właśnie takie będą Wasze komentarze - że będziecie w kulturalny, nie uwłaczający nikomu sposób komentować posty na tym blogu. Nikt nie lubi być wyzywany czy obrażany.
Trzeba tylko znaleźć różnicę między hejtem, a konstrutywną krytyką :)
Pozdrawiam, Łydka