2016/09/30

Niespodziankowy Piątek na Facebook'u!

Witam, witam i hej xD

Parę dni temu Pani Ola zamieściła na Facebook'u krótki filmik, w którym informowała Nas o niespodziance, która miała pojawić się w piątek 30.09 o godzinie 16 :D
Postanowiłam zamieścić ogólne streszczenie tego, co się działo.
Jakoś przed godziną 16 na Facebook'u rozpoczął się live prosto z biura SSO w Szwecji, który prowadziła Pani Ola.
Na początku odpowiadała na wiele ciekawych, oraz trochę mniej pytań.
Przybliżę Wam te bardziej interesujące wraz z odpowiedziami (tak w razie, gdyby ktoś obejrzeć nie mógł :D)

~Czy znajdziemy Anne? (ogólnie pytanie o kolejne zadania związane z fabułą główną)~
Zespół SSO nadal pracuje nad tymi zadaniami. Pod koniec roku mają pojawić się zadania fabularne, aczkolwiek nie wiadomo czy będą one konkretnie związane z Anne.

~Kiedy technicy rozwiążą sprawę ze Speed Bugiem?~
Wszyscy doskonale wiedzą czym jest Speed Bug. Jakiś miesiąc, albo dwa temu było o tym głośno. Problem jest w tym, że gracze znaleźli kolejny sposób, aby dodać do swoich statystyk ogromną liczbę jazdy lub szybkości.
Rozwiązanie problemu jest na tyle trudne, że zajmie to dłużej, niż wszyscy byśmy chcieli, więc należy uzbroić się w cierpliwość. Jedyne pocieszenie jest takie, że wszyscy którzy używali Speed Buga i zostali na tym przyłapani mogą spodziewać się w najbliższym czasie kary w postaci bana (słyszałam, że można za to dostać nawet rok).

~Czy będzie kontynuacja zadań w Eponie?~
W Star Stable jest sporo rozpoczętych i dotąd niedokończonych wątków. Możemy być pewni, że będą one kontynuowane, aczkolwiek nie ma konkretnie ustalonej daty.

~Jakich nowych ras koni możemy spodziewać się w najbliższym czasie?~
Pani Ola niestety nie zdradziła Nam, która rasa zostanie dodana/odnowiona.
Powiedziała tylko, że będzie to rasa, o którą często pytamy.
Dodatkowo zdradziła, że grzebanie w plikach w poszukiwaniu nowych rzeczy nie ma zbyt wiele sensu, ponieważ to, że znajdziemy tam jakąś konkretną rasę nie oznacza, że zostanie ona wprowadzona do gry.
Aczkolwiek i tak sądzę, że fajnie jest od czasu do czasu pomyszkować w plikach :D

~Czy będzie możliwy zakup Life Time przez telefon komórkowy?~
Na razie nie możemy spodziewać się takiej opcji. Zespół nie ma tego w swoich planach.

~Ile ras zostanie dodanych do gry w tym roku?~
Najprawdopodobniej do Jorvik zawita jeszcze jedna rasa, natomiast nie jest to w stu procentach pewne.

~Czy w grze będzie możliwy wybór męskiej postaci?~
Na razie taka opcja się nie pojawi oraz nie ma jej w planach.

~Czy będzie dodany nowy sprzęt dla jeźdźca i konia (typu baty, kantary, nauszniki, derki itp.)~
Dodanie takiego sprzętu jest w planach, aczkolwiek Zespół pracuje nad wieloma rzeczami jednocześnie, więc jak na razie poza plany pomysł nie wychodzi ;)

~Czy w następnym miesiącu (październik) możemy spodziewać się dłuższych zadań?~
W październiku możemy spodziewać się urodzin SSO (już za tydzień), po których zaczniemy świętować Halloween, podczas którego Zespół przygotował dla Nas nowe zabawy i zadania.

~Czy będzie zorganizowane następne spotkanie w Polsce?~
Na razie nie możemy się go spodziewać. 

~Czy w grze będzie dostępny własny dom/pokój, który będzie można urządzić?~
Zespół SSO myślał nad dodaniem takiej opcji, aczkolwiek nie wiadomo czy w ogóle będą nad tym pracować, a przynajmniej nie wydarzy się to w najbliższej przyszłości.

~Czy pojawią się powiększone stajnie?~
Tak, zdecydowane tak. Pojawią się one pod koniec tego roku, tak jak mówiono Nam to podczas zajawki parę tygodni temu. Oprócz tego, co na niej widzieliśmy pojawi się parę innych rzeczy związanych ze stajniami, lecz Pani Ola nie mogła zdradzić Nam nic więcej.

~Czy w tym roku pojawi się jeszcze nowy teren?~
I kolejne zdecydowane tak. Jest to główna rzecz, nad którą skupia się teraz cały Zespół, dlatego niektóre inne rzeczy mogą być z lekka niedopracowane (na przykład zbugowane modelki na występach Raptora xD). Co więcej teren będzie inny, niż te, które są w tej chwili dostępne. Pani Ola zdradziła, że będziemy się po nim poruszać zupełnie inaczej. Ponadto w grze można dostrzec małe wskazówki dotyczące tej właśnie sprawy. Szczerze, sama żadnej nie dostrzegłam, ale jestem pewna, że będę się bardziej rozglądać! Teren pojawi się późną jesienią.

~Kiedy możemy spodziewać się Dzikich Koni Jorveskich?~
To pytanie zostało przemilczane... Trochę zbyte xD Aczkolwiek Pani Ola miała przy nim dziwny uśmiech, który (jestem prawie pewna!) oznacza, że już wkrótce Nasi kolorowi przyjaciele powrócą razem ze swoim magicznym powozem.

~Czy zostaną kiedyś dodane animacje nabierania wody w studni?~
Na razie nikt z Zespołu nie wpadł na ten jakże cudowny pomysł xD Aczkolwiek Pani Ola obiecała przekazać pomysł do grafików, więc jest spora szansa, że kiedyś zostanie coś w tej sprawie zrobione.

~Czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się jakiejś promocji?~
Tak, promocja będzie. Najprawdopodobniej zostanie ona wprowadzona podczas urodzinowego tygodnia.

~Czy podczas urodzin SSO będą dostępne jakieś zadania lub zabawy?~
Tak, będą. 

~Czy będzie coś robione w sprawie animacji w kawiarni?~
Pani Ola przyznała, że jest to dobry pomysł (również tak uważam). Aczkolwiek na razie nie ma tego w planach.

To tyle, jeśli chodzi o pytania i odpowiedzi Pani Oli.
Następnie Pani Ola przedstawiła Nam niespodziankę.
Razem z Królową Kodów (Queen of Redeem) podała Nam pięć kodów różnej wartości SC. Niestety kody były jednorazowe, co oznacza, że mogła wykorzystać je tylko jedna osoba, także była to gra kto pierwszy ten lepszy.
Nie będę Wam pisać tych kodów, bo uważam, że nie ma to większego sensu.
Każdy kod miał wartość 100 SC.
Nie ma co się przejmować, że nie udało się wpisać kodów, ponieważ Pani Ola przez cały live kilkukrotnie powtarzała, że jutro warto będzie zaglądać na Facebooka oraz Instagrama, więc podejrzewam, że i tam będzie czekała na Nas niespodzianka.
Dodatkowo Zespół organizuje mini konkurs.
Polega on na pozostawieniu na Facebook'u komentarza z informacją co chcielibyście zobaczyć w przyszłości w grze, co chcielibyście w niej dodać. Trzy osoby z najciekawszymi pomysłami dostaną nagrody w postaci gadżetów ze Star Stable.


Kolejną niespodzianką, tym razem tylko dla graczy posiadających Life Time jest zupełnie nowy wygląd Naszego sklepu w Moorland. Teraz stamtąd będzie można odebrać ubrania wysyłane Nam na e-mail. Dodatkowo zmienił się również jego wygląd. Teraz wygląda jak sklepy w JCP.Jedyne co mi się nie spodobało, to to, że gdy wejdziemy do sklepu inni gracze automatycznie nie znikają. Aby zrobić zdjęcie, albo zobaczyć cokolwiek, musiałam poignorować paru innych graczy, za co serdecznie przepraszam ;)

1 komentarz:

 1. Ciekawi mnie ten nowy teren.
  Z jednej strony wydaje mi się, że będzie to Jorvik City jako jedno wielkie miasto, skoro będzie on inny niż wszystkie i będziemy się poruszać inaczej (mam na myśli bez konia). Do tego te wskazówki, które wydają mi się być np. zaznaczonym na mapie JC podczas płynięcia promem. Ale z drugiej strony to nie w stylu sosa, żeby dodali tylko miasto, bo za duże jakoś nie pasuje do klimatu tej gry, a wspominali, że teren ma być większy od Półwyspu Kopyta + co rok dodają coraz to większe tereny.
  W każdym razie mega się cieszę, że o tym powiedzieli, bo już myślałam, że w tym roku nie będzie obiecanego drugiego terenu.
  Dzięki za wstawienie tego na bloga, bo nie oglądałam live'a. :)
  ~Nova Dragonvalley

  OdpowiedzUsuń

Każdy może mieć swoje własne zdanie - to normalne. Ludzie są różni i każdy ma swoją opinię, gust i odczucia. Ważne jest, aby umieć to wszystko wyrazić w kulturalny sposób. Mam nadzieję, że właśnie takie będą Wasze komentarze - że będziecie w kulturalny, nie uwłaczający nikomu sposób komentować posty na tym blogu. Nikt nie lubi być wyzywany czy obrażany.
Trzeba tylko znaleźć różnicę między hejtem, a konstrutywną krytyką :)
Pozdrawiam, Łydka