2016/08/17

Aktualizacje 17.08 - rybna przygoda (znowu)

Dzień Dobry :3

Notka o dzisiejszej aktualizacji już wisi na stronie Star Stable.
Można powiedzieć, że jest to jedna z ważniejszych aktualizacji, bo aż #250!
Tak jest - SSO wydało już 250 środowych aktualizacji. Już 250 razy wyłączali serwery, aby umożliwić graczom lepszą i fajniejszą rozgrywkę.

W każdym razie - z tej okazji Star Stable wyda 5 kodów, każdy o wartości 50 SC, co daje aż 250 StarCoins! 
Kody będą porozrzucane po Social Mediach SSO. Zapewne wchodzi w to Facebook, Snapchat i Instagram, także wchodźcie na nie częściej. Możecie także częściej odwiedzać mojego bloga, ponieważ w chwili, w której odkryje któryś kod od razu wrzucę o posta informacyjnego ;)

Dodatkowo w dzisiejszej aktualizacji rozpoczynamy nową przygodę, jaką jest łowienie z Jonasem na PPK. Nie wiem czy oznacza to nową repkę, jak w przypadku np. DZW (oby nie). Na pewno jednak oznacza to nowe zadania. 

Tak, tak. Właśnie tak - internetowe raki, strzeżcie się.

Jak co tydzień - nowe ubrania w JCP oraz Targ Koni już za tydzień w DZW.

Johanna także nadal potrzebuje naszej pomocy przy Dniach Otwartych. To ostatni tydzień na stanie się super-duper "instruktorem jazdy".


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy może mieć swoje własne zdanie - to normalne. Ludzie są różni i każdy ma swoją opinię, gust i odczucia. Ważne jest, aby umieć to wszystko wyrazić w kulturalny sposób. Mam nadzieję, że właśnie takie będą Wasze komentarze - że będziecie w kulturalny, nie uwłaczający nikomu sposób komentować posty na tym blogu. Nikt nie lubi być wyzywany czy obrażany.
Trzeba tylko znaleźć różnicę między hejtem, a konstrutywną krytyką :)
Pozdrawiam, Łydka