2016/08/24

Aktualizacje 24.08 - czyli jak zakochać się we Fryzach

Witam Was

w kolejnym skrócie środowych aktualizacji. W tym tygodniu w Jorvik pojawiły się trzy nowe Sportowe Fryzy. Od razu mówię, że niesamowicie mnie urzekły. Zwłaszcza gniadosz. Siwy jest bardziej srebrzysty ii również mi się podoba. Przypomina mi jednorożca z filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". 
Oczywiście nie wytrzymałam i jak tylko zobaczyłam, że dodali tak piękne nowe konie od razu kupiłam 1000  SC i pobiegłam kupić jednego z nich. Zdecydowałam się na gniadego, aczkolwiek w piątek mam zamiar zakupić również siwka.

Także powitajcie nową klacz w rodzinie. Oto SmokeSecret 'Savu'.


Dodatkowo jak co tydzień w JCP pojawiły się nowe ubrania, a Targ Koni rozstawił się w Zachodnim Przylądku.
Jestem także ciekawa co Wy sądzicie o aktualizacji i przede wszystkim o nowych Fryzach. Koniecznie napiszcie mi swoją opinię na doke w komentarzach :D


1 komentarz:

  1. Te nowe sportowe fryzy jak dla mnie są przecudowne *-*. Kupię chyba za jakieś 3 tygodnie tego z brązową końcówką grzywy ;)

    OdpowiedzUsuń

Każdy może mieć swoje własne zdanie - to normalne. Ludzie są różni i każdy ma swoją opinię, gust i odczucia. Ważne jest, aby umieć to wszystko wyrazić w kulturalny sposób. Mam nadzieję, że właśnie takie będą Wasze komentarze - że będziecie w kulturalny, nie uwłaczający nikomu sposób komentować posty na tym blogu. Nikt nie lubi być wyzywany czy obrażany.
Trzeba tylko znaleźć różnicę między hejtem, a konstrutywną krytyką :)
Pozdrawiam, Łydka