2016/08/26

Podwójne StraCoins, nowa aplikacja i konkurs od Star Stable!

Hej, hej :)

Dziś post głównie informacyjny. 
Po pierwsze Podwójne StarCoins przybyły, więc aż do poniedziałku możecie cieszyć się podwójnym zakupem. Ja już swoje zakupiłam, teraz tylko pozostaje mi lecieć po nowego siwka.

Druga informacja - StarStable w końcu wydało swoją pierwszą aplikację. Na razie dostępna jest tylko na IOS (Iphone), ale już w następnym tygodniu dostępna będzie także na Androida.
Apka nazywa się Star Stable My friends & Horses
Generalnie dzięki niej mamy dostęp do swojej poczty z SSO i do aktualności. Dodatkowo dostępny jest także kalendarz, w którym możemy zapisywać ważne informacje, np. spotkania klubowe.

Z tej własnie okazji Star Stable zorganizowało konkurs na Instagramie.
Tu macie zasady:1. Pobierz aplikację
2. Otwórz ją
3. Zrób screenshot'a
4. Wrzuć go na swojego instagrama z #StarStableApp
5. Napisz notkę, dlaczego to właśnie ty powinieneś wygrać i dlaczego lubisz tą aplikację.

Do wygrania jest kod o wartości 500SC. Star Stable posiada ich aż 10, więc są spore szanse. Jeśli tylko napiszecie coś, co ich zainteresuje :D

Od razu mówię, że wyniki będą w przyszłym tygodniu, dlatego gracze posiadający Androida również na konkurs się załapią :)

1 komentarz:

Każdy może mieć swoje własne zdanie - to normalne. Ludzie są różni i każdy ma swoją opinię, gust i odczucia. Ważne jest, aby umieć to wszystko wyrazić w kulturalny sposób. Mam nadzieję, że właśnie takie będą Wasze komentarze - że będziecie w kulturalny, nie uwłaczający nikomu sposób komentować posty na tym blogu. Nikt nie lubi być wyzywany czy obrażany.
Trzeba tylko znaleźć różnicę między hejtem, a konstrutywną krytyką :)
Pozdrawiam, Łydka